ОФІЦІЙНО

Напрацювання та висновки комісії, створеної розпорядженням міського голови м. Новий Розділ від 23.08.19р. №182 «Про створення комісії щодо недопущення зриву опалювального сезону 2019-2020 рр.

За результатами трьох засідань комісії, в тому числі одного виїзного на Новороздільську ТЕЦ, комісією встановлено:
1) Заходи, визначені п. 3 Рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №152 від 22.04.2019р. «Про затвердження заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів життєзабезпечення міста Новий Розділ до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 років» ПП «ГарантЕнерго М» не виконано, а саме:
- не погашено заборгованість за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» для отримання номінацій на природній газ;
- не забезпечено формування та роботу аварійно-ремонтних бригад на період опалювального сезону 2019/20 років;
- не сформовано по м. Новий Розділ базу споживачів комунальних послуг;
- не налагоджено роботу з ТзОВ «Львівенергозбут» щодо надання даних обсягів проданої електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам.
2) Заходи щодо підготовки Новороздільської ТЕЦ та об’єктів теплопостачання (включаючи опалення та гаряче водопостачання) м. Новий Розділ до опалювального сезону 2019-2020 років виконані частково. З 21 пункту заходів виконано лише 8. Найбільш першочергові та необхідні, такі як ремонт магістрального трубопроводу(Ду 500мм) та ліквідація витоків на трубопроводах (Ду 80мм) гарячої води не виконані.
3) На сьогоднішній день роботи по підготовці теплових мереж та основного обладнання ТЕЦ до зими не проводилися, за винятком ревізії запірної арматури на окремих ділянках тепломереж та ТЕЦ. Ремонт запірної арматури не гарантує якість виконаної роботи, так як необхідно після ремонту подати воду під тиском і переконатися, що арматура не пропускає.
4) Теплотраса Ду 500мм в районі лікарні і МЕМ довжиною 180 м не ізольована та не накрита.
5) Мережі міста з квітня місяця до сьогоднішнього дня не заповнені водою і не під тиском, внутрішні частини трубопроводів та внутрішньо- будинкових систем опалення кородують, що в наслідку призведе до неможливості їх подальшої експлуатації.
6) Гідравлічне опробування тепломережі міста не проведено.
7) Зі слів заступника директора ПП «Гарант Енерго М» Куліша О. Б. є тримісячна заборгованість по зарплаті працівників ТЕЦ в сумі 4,7 млн. грн. Заборгованість за НАК «Нафтогазу України» за спожитий газ становить 7 млн. грн.
8) Працівники ТЕЦ зробили заяву, що без погашення заборгованості по заробітній платі відмовляються виконувати роботи по підготовці та запуску в роботу ТЕЦ.
9) Відновлення компенсатора, з дотриманням технологічних норм, на паропроводі 6 кг/см2 ТЕЦ не проведено.
10) Після затоплення шафи керування і трансформаторів збудження ГТУ №3 та №4, електричне устаткування просушено, подальше його опробування не проведено.
11) Необхідні дозволи від спеціалізованих організацій на експлуатацію парових котлів, зі слів начальника КТЦ ТЕЦ Колодруба О. В., відсутні. Термін технічного опосвідчення котлів, сепараторів непереривної продувки, котла-утилізатора, автономного пароперегрівача, парового котла закінчується.

По результатах роботи комісія вирішила:
1) Станом на 5.09.2019р. місто до опалювального сезону 2019/20 р. не готове.
2) Міському голові звернутися в ОДА, КМУ, АРМА щодо недопущення загрози зриву опалювального сезону 2019/20 р. в м. Новий Розділ.
Володимир Засанський, голова комісії
ІринаТелька, секретар комісії, члени комісії