РЕЗОНАНС

Скромність прикрашає, але, вважаю, городяни повинні знати тих, хто ініціює і долучається до корисних для міста справ

Як кажуть, скромність прикрашає, проте бувають випадки, коли городяни повинні знати тих, хто спричиняється до позитивних зрушень у місті, але воліє не афішувати цього. От наприклад, у минулому числі «Вісника Розділля» у постійній редакційній рубриці «Про поточну криміногенну ситуацію в Новому Роздолі», у якій щотижня друкуються коментарі начальника Новороздільського відділення поліції Руслана Шнайдрука, вміщено його інформацію «Нарешті центральна площа функціонує виключно як пішохідна зона». У ній Руслан Романович відзначає як значний позитив той факт, що віднедавна нарешті вирішено вказану у заголовку проблему. І при цьому, мабуть, аби читачі знали, кому завдячувати за те, що віднедавна на площі більше не паркуються десятки автомобілів та не ганяють «лихачі», що могло призвести до травматизму та ДТП, Р. Шнайдрук зазначає: «тому що міська влада послідовно почергово провела низку процедур, аби вирішити вказану проблему: були прийняті необхідні рішення виконкому та сесії міської ради, дано відповідні доручення та виділено потрібні кошти, що дало можливість ДП «Благоустрій» встановити відповідні сигналізуючі знаки правил дорожнього руху, які вказують заборону в’їзду на центральний майдан міста».
Я ж хочу, так би мовити, заради справедливості, внести суттєве доповнення. Зокрема, нагадати те, чого, очевидно, із скромності не згадав у згаданій інформації Р. Шнайдрук. Отже, головним ініціатором вирішення вказаної проблеми є саме начальник Новороздільського відділення поліції. До речі, про це дізнався не з чуток, а саме із публікації «Про поточну криміногенну ситуацію у Новому Роздолі та актуальні ініціативи», надрукованій у «Віснику Розділля» (№7 від 15 лютого 2019 року). У ній, цитую, зазначено: «Руслан Романович порушує не тільки суто «кримінальну» тематику, а й злободенні проблеми міста, вирішення яких, власне, в підсумку покращить і стан правопорядку в Новому Роздолі загалом. До таких, зокрема, можна віднести ініціативу Р. Шнайдрука щодо заборони паркування та руху транспортних засобів у периметрі центрального міського майдану (на дане звернення позитивно відреагував виконком, ухваливши 24 січня 2019 р. рішення №9 «Про надання дозволу на встановлення заборонних та інформаційно – вказівних знаків по території площі Героїв Майдану».
Отож, як можна зробити висновок із наведеного вище, у тому, що нарешті центральна площа функціонує виключно як пішохідна зона значна заслуга не тільки міської влади, як справедливо підкреслив Р. Шнайдрук, а також і його як ініціатора нагальності вирішенні цієї проблеми. Тому й вирішив про це написати у листі , бо, як зрозумів, Руслан Романович із скромності у вказаній інформації вирішив опустити цю деталь. Я ж вважаю, що мешканці міста повинні знати прізвища усіх, хто ініціює і долучається до корисних справ.
Ігор ЗАБЛОЦЬКИЙ