ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Першовересень

Новороздільська  ЗШ №2

Першовересневі лінійки у нашому місті не відміняли (та й чи вартує поспіхом ламати багаторічні напрацювання? Так, міняти, видозмінювати, додавати – вартує!). Адже відчуття святковості початку нового навчального року залишиться, коли ось так разом збиратися першого навчального дня, ділитися подіями літніх канікул, вбиратися у вишиванки і квітково-урочисто вітати неймовірний срібний голос першого дзвоника…
За парти новороздільських шкіл сіло 278 першокласників.
Лінійки стали значно коротші у часі, та й за змістом дещо змінилися.
Приміром, на першовересневій лінійці у Новороздільській ЗШ №2 головними її героями були першокласники і випускники. Старші молодшим присвячували вірші, пісні, загадки, проводили з ними ігри і навіть зіграли танцювальний батл. І ніяких довгих промов, напутніх слів… Малеча мала усвідомити – у школі весело, гарно, прикольно. Випускники уже зрозуміли це і намагалися якнайдоступніше передати своїм наступникам, які слухали - хто посміхаючись, хто насторожено, хто нетерпляче, хто здивовано-розгублено.
Отець Роман Штігер, який завжди знаходить спільну мову зі школярами, благословив на новий навчальний рік, а т.в.о. директора – учитель М.М. Курта (багаторічний директор 2-ї школи Р.М. Петрик пішов працювати в іншу сферу), вчителі, школярі, батьки і гості уважно спостерігали зі сторони за урочистостями свята.
Підготувала Віра ВЛАСЮК