«Новий Розділ треба зробити кращим, більш привабливим, більш заможним. Переконаний, що ми спільно багато чого досягнемо у цьому сенсі»

Із виступу народного депутата України Тараса БАТЕНКА


Дорогі новороздільці! Вітаю усіх із потрійним святом, бо окрім Дня молоді, Дня Конституції, сьогодні виповнюється 78 років, коли у Львові Проводом ОУН(Б) було проголошено Акт відновлення державності України.
Якщо згадувати дату 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада 315 голосами проголосувала за Основний Закон суверенної держави Україна (а ця подія особисто для мене асоціюється із Героєм України, незламним патріотом Левком Лук’яненком, який того дня був одним з найактивніших депутатів – парламентаріїв), то хочу пригадати, що ще у 1710 році сподвижник Івана Мазепи Пилип Орлик проголосив першу у Європі Конституцію. І наш народ гордиться, що це була саме Українська Конституція.
Також щиро вітаю городян із Днем молоді. Зазначу, що за даними Всесвітньої асоціації охорони здоров’я молодою людина вважається до 44-х років. Тому, якщо охопити зором площу, бачу тут багато молодих людей. Хай молодь відчуває радість життя, також бажаю молоді максимально себе реалізовувати. Головне, щоб вона мала де себе реалізовувати і у Новому Роздолі. А місто треба робити кращим. І владі тут є до чого докласти зусиль. Я ж намагатимусь, як і намагався досі, якомога більше сприяти місту у вирішенні важливих питань на рівні Верховної Ради.
Рівно ж вітаю городян та гостей міста, вже незалежно ні від віку, ні від статі, ні від майнового стану, із ще одним величним святом – річницею проголошення Акту відновлення державної України. Треба пам’ятати про ці героїчні сторінки, вчитися на прикладах наших предків, які виборювали незалежність, кладучи на олтар Вітчизни свої молоді життя.
Шановні друзі, нам спільно треба робити Новий Розділ кращим, більш привабливим, більш заможним, більш сонячним у сенсі покращення електричного освітлення вулиць та площі, більш застеленим новою сучасною бруківкою, із більшою кількістю відремонтованих доріг. До цього переліку додам ще необхідність завершення ремонту басейну, такий важливий об’єкт для дітей та молоді.
Я вважаю, що мені як депутату вдалося чимало зробити для міста у попередні роки, багато роботи ще попереду і я переконаний, що ми разом зможемо вирішити основні проблеми і завдання.
Бажаю вам сонячного настрою, здоров’ячка, достатку, мирного неба над головою, Божої ласки і благословення.