«Йду в депутати, бо дістало. Дістало, як і всіх городян, все, що діється в державі. Потрібні зміни»

Із виступу кандидата в народні депутати від партії «Сила і честь» Андрія БАСА, новороздільця, підприємця, котрий надає допомогу і бійцям-добровольцям на Донбасі, і потребуючим міським організаціям


Андрій Бас

Перед виступом пана Андрія із коротким, але емоційним словом виступив голова міської Спілки інвалідів «Промінь життя» Ігор Бучко, який відзначив, що впродовж 6 років А. Бас надавав різноманітну допомогу громадській організації та спілчанам, не афішуючи своєї доброчинності. «Власне, тільки вчора, можна сказати, випадково про це дізнався, - продовжив промовець, - і ось тепер хочу від імені членів «Променя життя» подякувати пану Андрію за добрі справи. Одне слово, пан Андрій - молодець і хай йому щастить !»
Згодом виступили воїни-добробатівці, які прибули у місто із зони ООС. Спочатку привітавши городян із святами, суворі промовці у камуфляжних одностроях зазначили, що приїхали у цей день у Новий Розділ за дорученням ветеранів, учасників російсько-української війни на Донбасі, аби підтримати Андрія Ігоровича. «Знаємо його тільки з хорошої сторони, бо, починаючи з 2014-го року він надавав різноманітну допомогу добробатівцям, чим тільки міг. Якби не такі люди, як Андрій Ігорович, то у ті складні буремні роки, коли державна казна була розграбована попереднім режимом, а відтак і Збройні Сили, і добровольчі батальйони були недостатньо забезпечені ні амуніцією, ні пальним чи тепловізорами, протистояти російсько–окупаційним військам було б ще важче. Ми ніколи не забудемо доброчинця Андрія Баса».


Андрій БАС: «По-перше, радий бачити таку велику кількість новороздільців на центральній площі міста, де святкуємо наші державні свята. Я також новорозділець, хоча віднедавна живу ближче до Малехова, побіля колишнього тресту «БУ-62». Похвалюся – ніколи не був ні депутатом, ні державним службовцем. Зараз прийняв рішення іти в депутати, бо, як кажуть, дістало. Впевнений, те що відбувається в державі і на місцях, дістало не тільки мене, але й усіх громадян. Особливо мене дратує і обурює те, що ті, хто йде у парламент, говорять і обіцяють, що вони щось зроблять для людей, а те, чого не встигли, запевняють, що зроблять після виборів. Мовляв, просто не вистачило часу. Отож не буду вас втомлювати довгими промовами, бо ви вже сьогодні почули багато різних промов різних гостей, дехто з яких, як переконався, є професійними говорунами, котрі зачастили у наше місто саме перед виборами, бо раніше я їх тут не бачив, хоча у Новому Роздолі були і кризові ситуації, як, наприклад, наприкінці минулого року, коли місту загрожував зрив опалювального сезону. Власне, викладаю такі ось міркування про події, виборчі перегони та чому вирішив балотуватися у Верховну Раду. Слава Україні!
* * *
Згодом перед присутніми виступили члени школи бойового гопака «Вовк», демонструючи арсенал різноманітних прийомів як рукопашного бою, так і володіння шаблями, келепами та іншою козацькою зброєю. До слова, і цій спортивній громадській організації надає посильну підтримку кандидат в народні депутати, новорозділець Андрій Бас.