ЗНАЙ НАШИХ!

Новороздільські плавці – призери XXVIII обласних комплексних ігор Львівщини

Новороздільські плавці

30 березня 2019 року у м. Дрогобич в плавальному басейні ДЮСШ ім. І. Боберського відбулися особисто – командні змагання з плавання в рамках обласних комплексних змагань за Програмою XXVІІІ спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18 років та старші, ХІІ обласних ігор ветеранів спорту віком 40 років та старші і V спортивних ігор серед людей з інвалідністю без вікових обмежень збірних команд районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, в яких прийняли участь збірні команди міста Нового Роздолу. Загалом у змаганнях взяло участь 49 команд. В змаганнях прийняло участь 22 команди серед дорослих, 17 команди серед ветеранів спорту та 10 команд серед людей з інвалідністю. Склад команд: дорослі - 2 чоловіки та 1 жінка, ветерани спорту - 2 чоловіки та 1 жінка, люді з інвалідністю – 3 особи незалежно від статі. Всього у обласних фінальних змаганнях взяло участь 147 осіб. Звичайно, не тренувавшись, не так просто вийти на старт й перемогти, Плавці нашого міста проявили свій бійцівській характер та волю до перемоги і їхні старання виявилися не марними.
Спортивну честь нашого міста серед дорослих захищала команда у складі кандидата в майстри спорту з плавання Мирослави Медвідь та першорозрядників з плавання Тараса Тимощука і Олега Тимощука. В особистому заліку, на дистанції 50 м. довільним стилем, Мирослава Медвідь зайняла ІІІ місце, Тарас Тимощук на дистанції 50 м. довільним стилем зайняв 5 місце, Олег Тимощук на дистанції 100 м. довільним стилем зайняв 7 місце та заслужено вибороли командне трете місце.
Серед ветеранів спорту захищала команда у складі першорозрядників з плавання Наталі Ганущак, Юрія Лісевича та майстра спорту з плавання Володимира Іватя. В особистому заліку, на дистанції 50 м. довільним стилем, Наталя Ганущак зайняла ІІ місце, Юрій Лісевич на дистанції 50 м. довільним стилем зайняв 5 місце, Володимир Івать на дистанції 100 м. довільним стилем зайняв І місце та в командному заліку вибороли командне друге місце.
Серед людей з інвалідністю захищала команда у складі Анжели Лесик, Світлани Шапран та Ігоря Бучка. В особистому заліку, на дистанції 50 м. довільним стилем, Анжела Лесик зайняла І місце, на дистанції 50 м. на спині Світлана Шапран зайняла І місце, на дистанції 50 м. довільним стилем Ігор Бучко зайняв ІІІ місце та в командному заліку вибороли командне друге місце.
А також спортивну честь Миколаївського району захищали першорозрядники з плавання:- Роман Фоменко, Леся Жовнірчик – серед дорослих, Ірина Паздерська, - серед ветеранів спорту. Команди Миколаївського району зайняли відповідно 9 та 10 місця.
Команди-чемпіони та команди-призери нагороджені кубками відповідних ступенів, а чемпіони та призери змагань в особистому заліку – медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
Бажаємо учасникам змагань спортивного довголіття, та сімейного благополуччя.
Олександр Придатко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Новороздільської міської ради