На Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів колишній начальник міського відділу освіти Ігор Соболевський посів 9 місце

Ігор Соболевський

З 23 по 30 березня в м. Торунь (Польща) проходив 8-й Чемпіонат світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед ветеранів. У складі збірної України, яка нараховувала 73 особи, виступав і новорозділець, колишній начальник міського відділу освіти Ігор Соболевський. Ігор Орестович змагався у спортивній хотьбі на дистанцію 3 і 10 км (вікова група 60-64 роки). На жаль, з у першому виді прискіпливі судді вгледіли у пана Ігоря порушення стилю хотьби, через що зняли його з дистанції. До слова, така ж доля спіткала, щоправда, у віковій категорії до 70 років, і відомого рекордсмена світу з Англії. А ось у змаганні на дистанцію 10 кілометрів, яка проходила вулицями древнього польського міста, І. Соболевський не припустився жодного порушення і з – поміж 26 учасників наш земляк посів 9 місце.
Звичайно, підсумком свого виступу пан Ігор не надто задоволений, якщо врахувати його досягнення у минулому році (для довідки: у вересні 2018-го Ігор Соболевський брав участь в Кубку України в Чорноморську (Одеська область) , де став чемпіоном у спортивній хотьбі на 5 км; в грудні цього ж року Ігор Орестович у відбіркових змаганнях Чемпіонату України у Києві впевнено здобув перемогу на дистанції 3 км.). Власне, за досягнуті результати був зарахований у склад збірної України з легкої атлетики для участі у згаданому Чемпіонаті світу у Торуні. Утім, це навіть додало ветерану, як кажуть, спортивної злості, тож зараз він почав підготовку до Чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів, який з 5 по 15 вересня відбуватиметься у Венеції (Італія).
Користуючись нагодою, пан Ігор через міську газету висловлює щиру подяку спонсору – ТОВ «ДМЗ «Карпати», зокрема, генеральному директору Ростиславу Гапатину та засновнику підприємства Анатолію Алєксєєнку, які надали фінансову допомогу для поїздки ветерана на Чемпіонат світу з легкої атлетики.