78-річний Геннадій Печенюк на Всеукраїнських велоперегонах «Львівська сотка», представляючи ТОВ «ДМЗ «Карпати», посів 1-ше місце! Андрій Садовий пообіцяв приз - і дотримав слова...

Геннадій Печенюк

Минулої суботи у Львові проходив традиційний Всеукраїнський веломарафон «Львівська сотка», який кільканадцять років поспіль організовує відомий СК «Lviv Bicycle Club». Не проминув чергової нагоди взяти участь у захоплюючому змаганні і безмежно закоханий у велоспорт, багаторазовий переможець та призер різноманітних вітчизняних та міжнародних турнірів 78-річний новорозділець Геннадій Печенюк. Щоправда, цього разу йому склав компанію ще один городянин, майже удвічі молодший Тарас Іщак. До слова, вони представляли на «Львівській сотці» найпотужніше новороздільське підприємство – ТОВ «ДМЗ «Карпати».
Не буде перебільшенням сказати, що поява серед змагунів (а загалом участь у змаганнях взяло понад 800 велосипедистів з усієї України) Г. Печенюка викликала помітне пожвавлення. Ще б пак! Підтягнутий, енергійний та жартівливий 78-річний Геннадій Петрович щоразу викликає повагу майстрів велоспорту. Він – беззаперечний авторитет у цьому виді і майже в усіх ветеранських змаганнях досягає високих результатів. Недарма у новороздільця брали коментарі репортери 4-х телеканалів.
Трапився також перед стартом веломарафону прикметний трафунок на площі Ринок . Міський голова Львова Андрій Садовий, помітивши серед учасників Г. Печенюка, з яким був знайомий ще з попереднього турніру, перепитав, чи він найстарший змагун цьогорічної «Лвівської сотки», та отримавши ствердну відповідь, пообіцяв відзначити Геннадія Петровича призом, якщо той займе 1-ше місце.
І Геннадій Петрович, як кажуть, не підкачав – у першій групі веломарафону, у яку входили понад 50 найстарших змагунів, новороздільський ветеран впевнено посів 1-ше місце у цій віковій категорії. Результат Г. Печенюка на 100-кілометрівці із складним рельєфним маршрутом, з чисельними підйомами та спусками – 3 години 15 хвилин 18 секунд.
До речі, позавчора Г. Печенюку зателефонували з Львівської міської ради і запросили прибути у мерію, щоб отримати обіцяну А. Садовим нагороду. На жаль, Геннадій Петрович на той день остаточно не залікував вірусну простуду, тож навідається у столицю Галичини іншим разом...
Іван БАСАРАБ