З ПОНЕДІЛКОВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Розпочався новий рік, а старі проблеми залишилися. Влада першочергово взялась за їх вирішення...

Як зазначив на початку апаратної наради перший заступник міського голови Мирослав Лепкий, поточну ситуацію можна окреслити словами – з початком нового року у нас залишились старі проблеми. Це, зокрема, проблеми із опаленням, електроенергією, теплопостачанням та електропостачанням, фірмами, які працюють у місті у цьому сегменті. Це зумовило і непорозуміння із деякими платіжками, внаслідок чого мешканці дезорієнтовані і висловлюють певну тривогу, а то й обурення. Звісно, продовжив Мирослав Петрович, у такій ситуації, спричиненій не міською владою, а зазначеними чинниками, ми намагаємося у межах повноважень її врегулювати. Отже, з минулої суботи в службі «Водоканалу» працює телефонна лінія від ПП «Гарант Енерго М», на якій приймають показники приладів гарячої води і теплових лічильників. На сьогодні також не визначена ситуація із електроенергією та стосовно заборгованості ПП «Гарант Енерго М» перед колективом ТЕЦ. Наскільки відомо, працівникам не виплачена зарплата за грудень.
Звичайно, це неприйнятно, тому міська влада змушена реагувати, проте насамперед слід опрацювати всю інформацію щодо означених проблем.
Згодом нараду продовжив міський голова Андрій Мелешко, який дав доручення юридичному відділу підготувати найближчими годинами звернення у ЛОДА щодо ситуації з надання послуг з теплопостачання, електропостачання та водопостачання. Коли верстався газетний номер, редакції стало відомо про зміст згаданого Звернення. Зокрема, у ньому зазначено:


«Щодо ситуації з надання послуг з теплопостачання, електропостачання та водопостачання повідомляю наступне.
Для врегулювання питань щодо зняття показників лічильників з теплопостачання, за результатами проведеної в грудні наради в Новороздільській міській раді, вирішено, що мешканці подають показники теплових лічильників за грудень місяць в каб. № 8 Новороздільської міської ради, відділ комунального майна та приватизації. Також комісійно проведено обстеження будинкових лічильників та знято показники. На теперішній час зібрану інформацію передано представникам ПП «Гарант Енерго М». В грудні були випадки відсутності тепла в стояках, однак по можливості працівники КП «Розділжитлосервіс» виявлені недоліки усували. Також з наданої інформації представниками ПП «Гарант Енерго М», дане підприємство співпрацює з ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» по прийманню показників лічильників з тепла та гарячої води. ПП «Гарант Енерго М» визначено місце розташування офісу та номерів телефонів для звернень громадян. Заробітна плата працівникам за грудень буде виплачена до 09.01.2019р. На теперішній час працівникам виплачений аванс за грудень приблизно в розмірі 400 000 грн.
ПП «Гарант Енерго М» 01.12.2018р. укладено з управлінням соціального захисту Новороздільської міської ради договір №5 про співпрацю про відшкодування нарахованих пільг та субсидій.
ПП «Гарант Енерго М» в грудні укладено з бюджетними установами міста Новий Розділ договори про надання послуг з теплопостачання, однак варто зазначити, що на 2019 рік договори не укладені, оскільки тривають тендерні процедури. Варто зазначити, що з набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії» постачання електричної енергії всім споживачам з 01.01.2019р. буде розділено власне на постачання електричної енергії та окремо – на послуги з розподілу електричної енергії. Вищевказані послуги надаватимуться різними підприємствами.
Послуги з розподілу здійснюватиме ПП «Гарант Енерго М», яке діє на підставі ліцензії виданої постановою НКРЕКП від 04.12.2018р. № 1620. ПП «Гарант Енерго М» укладено договір з ДП «Енергоринок» на розподіл електричної енергії.
Послуги з постачання для побутових споживачів буде надавати ТзОВ «Львівенергозбут», а для непобутових ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».
Іван БАСАРАБ