ЗНАЙ НАШИХ!

У всіх шести вагових категоріях новороздільські юні боксери завоювали перші місця!

Першість боксерського клубу «Шкіряна рукавичка»

Напередодні Нового Року, 27 грудня, у Львові проводилась відкрита першість боксерського клубу «Шкіряна рукавичка», у якій взяли участь чотири юнацькі команди з міста Лева та команда з Нового Роздолу. Власне, спортсмени міської ДЮСШ стали переможцями престижного турніру у всіх категоріях. Докладніше про звитяги новороздільських боксерів репортеру «Вісника Розділля» повідомив тренер переможців Тарас КУРЛЯК.

- Чи не вперше у відкритій першості відомого боксерського клубу «Шкіряна рукавичка» вихованці львівських ДЮСШ не здобули жодного першого місця у категоріях, де виступали новороздільці. В підсумку всі шість спортсменів, які представляли Новороздільську ДЮСШ, стали переможцями у своїх вагових категоріях. Зокрема, в категорії до 26 кг перше місце завоював Денис ЯЦЕНКО, в категорії до 27 кг – Ілля ГЕРАСИМОВ, до 28 кг – Дмитро БОЙЧАК, в категорії до 35 кг – Ігор АНДРУСІВ, у категорії до 40 кг – Володимир КАЗИМИР, в категорії до 60 кг – Дмитро ГАПАНЮК.
Новороздільські переможці турніру були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Звичайно, радий успіху моїх підопічних, вітаю усіх з успішним виступом, бажаю у наступному році і надалі бути наполегливими на тренуваннях, що є запорукою майбутніх перемог.
- Не буде перебільшенням додати, що у здобутках юних боксерів Новороздільської ДЮСШ вагома і Ваша заслуга як фахового наставника. Адже впродовж року, що щойно минув, Ваші підопічні успішно виступали не тільки на цьому турнірі, а й у інших престижних змаганнях, про що інформував читачів «Вісник Розділля». Тож принагідно вітаємо і Вас з перемогами Ваших підопічних і бажаємо нових звершень у 2019.
- Дякую на доброму слові, але успіх конкретного спорстмена – це, безумовно, спільний результат боксера та наставника, це підсумок багатьох чинників, що визрівають у копіткому, виснажливому тренувальному процесі.
Підготував Іван БАСАРАБ