27/12/2019

ГРОМАДСЬКА ОПОВІДЬ-9

Фініш 2019-го: робота у відділі РАЦС кипить, статистика змінюється

І у останні дні року, який минає, у Новороздільському відділі РАЦС робота з реєстрації актів громадського стану кипить, адже життя триває – і воно не має ані вихідних, ані свят, ані передсвяткових «передишок». От лишень своїми подіями додає людям чи то свята, чи гіркоти.


   Отже, а тиждень, від 19-го по 26 грудня, зареєстровано народження одного хлопчика – Маркіяна, і три смерті: середній вік покійних лишень 62 роки.
   І ось аж три шлюби за тиждень: напевно, ті, хто давно розмірковував над цим важливим кроком, таки вирішили поєднати свої долі у 2019-му. Можливо, побоюючись наступаючого високосного 2020-го. Хоча, судячи з віку, довгенько наважувалися взяти шлюб (разом з тим, хочеться вірити, цей крок був детально обміркований, тож буде вірним і принесе довгоочікуване щастя молодятам) – нареченим парам 31 і 26 років, 31 і 29 літ та 38 і 31 рік. А от одна ще досить молода пара уже «нажилася», як мовиться, тож минулого тижня було розірвано шлюб 33-річного чоловіка і 32-річної дружини.
   І наостанок - з грядущим Новим роком та прийдешніми Різдвяними святами! Спільно сподіваємося, незважаючи ні на високосний рік, ні на труднощі, отримувати статистику кращу, веселішу, оптимістичнішу.

Віра ВЛАСЮК