27/12/2019

Новороздільські юні дзюдоїсти вдало виступили на обласному турнірі. Навіть ті, що не стали призерами...

22 грудня у Львові в спортивній школі олімпійського резерву «Гарт» відбувся обласний турнір з боротьби «Дзюдо», присвячений дню Святого Миколая. В змаганнях взяло участь 11 команд, загалом близько 120 учасників, віком від 9 до 12- ти років. Новий Розділ на турнірі представляли 9 спортсменів СК «Титан-спорт», з них п’ятеро дюдоїстів стали призерами. Зокрема:

Юні дзюдоїсти м. Новий Розділ

I місце у ваговій категорії 46 кг виборов Буров Едуард, 2010 р.н. (СШ №4, 4-Б кл.);
   II місце (38 кг) виборов Павук Марко, 2009 р.н. (ЗШ №5, 5-А кл.);
   II місце (34 кг) виборов Гузік Влад, 2009 р.н. (ЗШ №5, 5-В кл.);
   III місце (42 кг) виборов Костецький Данило, 2009 р.н. (ЗШ №5, 5-А кл.);
   III місце (55 кг) виборов Галицький Олександр, 2010 р.н. (СШ №4, 4-А кл.)
   Добре і наполегливо боролися, але не дійшли до фіналу Бавза Максим, Кулеба Михайло, Головка Данило, Павук Лук’ян. Кожному з них забракло по одній перемозі, щоб зайняти III місце. До речі, жоден з них не програв «в чисту», тобто всі поєдинки. Тому вважаю, що виступ нашої команди був вдалий і ми гарно завершили спортивний рік!
   Вітаю всіх своїх спортсменів-борців і їх батьків з Новим Роком і Різдвом Христовим! Міцного вам здоров’я, здобутків у майбутньому