27/12/2019

ЗАПИТУВАЛИ-ВІДПОВІДАЄМО

Про введення з 20 січня 2020 р. кодування телеканалів, які транслюються з супутника

З 20 січня 2020 року будуть закодовані майже всі українські телеканали, які транслюються через супутник.

   Це означає, що для подальшого перегляду цих каналів буде необхідно придбати тюнер, який зможе розкодовувати цей сигнал і підключити платне телебачення в одного з провайдерів. Вартість такого задоволення становить близько 1 тисячі гривень за тюнер (або оренда тюнера від 30 грн. в місяць) і мінімальна місячна абонплата за телебачення в одного з провайдерів, який надає такі послуги 69 грн.

Цифрове телебачення
   За цю місячну абонплату ви отримаєте стандартний пакет українських каналів, які зараз транслюються через супутник безкоштовно. Якщо хочете спортивні або туристичні канали – тоді прийдеться доплачувати, ціна залежить від вашого вибору. Не забувайте платне телебачення НЕ ОЗНАЧАЄ ВІДСУТНІСТЬ РЕКЛАМИ – РЕКЛАМИ ТАК САМО БАГАТО.
   Якщо ви не бажаєте платити за телебачення – тоді цифрове ефірне мовлення Т2 ваш варіант. На даний час 24 грудня: пакет каналів для Нового Роздолу складається з 32 каналів, серед них: Перший національний, 1+1, інтер, ICTV, новий канал, СТБ, МЕГА та інші які можна переглядати БЕЗКОШТОВНО не сплачуючи ніяких місячних абонплат. Сигнал Т2 ретранслюється вишкою, яка знаходиться в м. Новий Розділ. Для прийому цифрового телебачення Т2 вам потрібен тюнер (ціна від 350 грн.) і антена (з підсилювачем чи без залежить від того чи є пряма видимість на телевежу – ціна від 100 грн., - у нас получилось отримати чіткий сигнал на саморобну антену без підсилювача, яка була зібрана з простого антенного кабелю, до вишки 500 метрів без перешкод). Не спішіть купляти тюнер Т2 – сучасні телевізори такий тюнер мають вбудований (для цього достатньо ознайомитись з інструкцією до телевізора). Також телебачення можливо дивитись через Інтернет. Більшість Інтернет провайдерів надають таку послугу, тим більше така послуга може бути включена в ваш тарифний план.

«Вісникроздільці»