27/12/2019

ПРАВОПОРЯДОК

...Заходи вжиті – у місті немає жодного грального закладу

Закон України «Про протидію гральному бізнесу прийнято». Заходи вжиті – у місті немає жодного грального закладу

Гральні автомати
   Нагадаю читачам, 20 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України на нічному засіданні прийняв Розпорядження №1325 «Про протидію гральному бізнесу», згідно з яким запроваджено жорсткі заходи щодо забезпечення вжиття заходів з метою припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей не заборонених Законом України «Про гральний бізнес».

  В цю ніч на території України були закриті, ліквідовані та припинені всі гральні заклади. Не оминули вказані санкції і Новий Розділ: цієї ночі у місті було ліквідовано 2 заклади, діяльність яких могла мати ознаки нелегального грального бізнесу. Тепер ці приміщення порожні, тобто там вже не знаходиться жодної комп’ютерної техніки, автоматів, відповідних вивісок тощо і вони вже не можуть використовуватись під брендом колишнього виду діяльності.
  Хотів би підкреслити, що в даному напрямку Новороздільське відділення поліції відзначилося ще 27 листопада 2019 року, припинивши та ліквідувавши діяльність одного закладу, який мав ознаки грального бізнесу, де було вилучено 21 одиницю комп’ютерної техніки та розпочато кримінальне провадження, а тих осіб, котрі це організували, за результатами проведеного розслідування та відповідних експертиз очікує кримінальне покарання. Тобто можна говорити, що Новороздільське відділення поліції спрацювала навіть на випередження щодо розпорядження «Про протидію гральному бізнесу».
  Після проведених заходів можна стверджувати, що на даний час у Новому Роздолі гральних закладів немає. Утім, заспокоюватися рано, бо декого з «ділків» можуть, як кажуть, виникнути рецидиви у намаганні відродити гральний бізнес. Тому закликаю громадян бути пильними,: якщо комусь стане відомо про відкриття якихось нових, підпільних «точок» чи то у гаражних, чи то у складських, чи то підвальних приміщеннях, прохання відразу повідомляти про такі випадки Новороздільське відділення поліції.. Вказаних закладів на території міста НЕ ПОВИННО БУТИ! Конфіденційність гарантуємо. Тому що з прийняттям закону «Про протидію гральному бізнесу є унікальна можливість не тільки в Україні, а й Новому Роздолі присікти вказаний вид діяльності, який приховано функціонував десятиліттями і з ним важко було боротися.

Вітаю мешканців Нового Роздолу із Новим Роком та Різдвом! Закликаю громадян утриматись від використання піротехнічних виробів. І нагадую – жоден підприємець міста не має дозволу на реалізацію цієї продукції

   Завершується 2019-й, а відтак, очевидно, надаю редакції «Вісника Розділля» крайній у цьому році коментар. Переконаний, що і у 2020-му співпраця газети та Новороздільського відділення поліції, спрямована на інформування громадськості про різного роду випадки кримінального та подієвого характеру, і надалі буде плідною та знаходитиме відгук у читацькій аудиторії.

  Сподіваюся, що у найближчих січневих випусках міської газети буде висвітлено результати діяльності Новороздільського відділення поліції за 2019-й рік. Користуючись нагодою, вітаю мешканців міста та прилеглих сіл, що входять в зону обслуговування міського ВП, з прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами, побажати здоров’я, всіляких гараздів та успіхів у починаннях. Водночас звертаюся до усіх громадян із застереженням: відзначайте свята весело, щедро, не зловживайте споживайте надмірним споживанням алкогольних напоїв, дотримуйтесь і в святкових компаніях, і в громадських місцях правил і норм громадського порядку, що може призвести до різного роду порушень та зіпсувати урочисту атмосферу.
  Також окремо хочу нагадати підприємця, які намагатимуться у цей період реалізувати різного роду петарди, фейерверки, салюти та схожу продукцію, про відповідальність за порушення вимог Тимчасових правил обігу в Україні піротехнічних виробів, про що вже інформував у минулому випуску «Вісника Розділля». Ще раз повідомляю мешканців міста – в Новому Роздолі жоден підприємець на реалізацію піротехнічних виробів відповідного дозволу не має. Всі підприємці, які ведуть господарську діяльність в сфері торгівлі, попереджені про суворі санкції до порушників вказаних Правил. Тому закликаю їх дотримуватись вимог чинного законодавства. Так само закликаю мешканців та гостей міста утриматись від використання під час свят піротехнічних виробів, оскільки, як підтверджує статистика, кожного року в Україні з цієї причини трапляється чимало нещасних випадків, в тому числі, на жаль, і з дітьми, під час неправильного застосування піротехнічних засобів.

Руслан ШНАЙДРУК, начальник Новороздільського відділення поліції, підполковник