Успішна підготовка та проведення позачергових виборів народних депутатів...

В котрий раз на теренах нашого міста процес з підготовки та проведення виборів пройшов без ускладнень. Вже склалося як традиція, що необхідно згадати тих, хто в непростих фінансових умовах допоміг провести вибори у відповідності до виборчого законодавства.
Перш за все хочу подякувати усім, хто причетний до підготовки та проведення виборчого процесу в місті Новий Розділ, зокрема, керівникам закладів та установ, у яких розміщувались виборчі дільниці: Петрику Р. М., Павліву В. І., Бабію Б. С., Волчанському В.М., Дидишину І.С., Труш О.М., Оприску О.М., Сагало І.І., Наконечній К.В., Стеціву О.Р., а також керівникам та членам дільничних виборчих комісій, адже на них лягає основний тягар підготовки.
Величезна подяка представникам КП „Розділжитлосервіс”, особисто керуючому Жуку Б.Л., заступнику керуючого Петрашу П.П., які надали безкорисну допомогу дільничним комісіям в електрифікації кабінок для таємного голосування. В процесі підготовки виборів відмічається злагоджена робота відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, який оперативно виконував свої обов’язки у відповідності до Закону.
Не обійшлося і без рекордів – слабка явка наших жителів, яка склала лише трохи більше 44 відсотки, що майже на 5 відсотків менше, ніж в середньому по Україні. На черзі ще одні вибори – місцеві, які відбудуться в жовтні місяці, тільки невідомо, якого року.
Анатолій Мельніков, керуючий справами виконкому