ПІСЛЯВИБОРЧЕ

Роман Ольшанецький: «Свій вибір зупинив на Тарасу Батенку. Впевнений, що він виправдає сподівання громад і так само плідно продовжить свою роботу на благо нашого округу та України»

Підсумовуючи та аналізуючи проведені вибори народних депутатів, в першу чергу хочеться подякувати всім свідомим громадянам, які прийшли на виборчі дільниці у своїх містах, містечках та селах, і проголосували.
Невисока явка виборців ще раз нам доводить, що люди просто зневірились. Вони вже не вірять, що в державі може щось змінитись, вони не вірять політикам, рекламі, телебаченню.
Я, як кандидат в народні депутати, в процесі передвиборчої кампанії також зрозумів і побачив всю систему виборів, як кажуть, «з середини». Я зрозумів, наскільки важко змагатись з тими, за ким стоять олігархічні інтереси та гроші, бізнесмени, зв’язки.
Насправді, до болю було неприємно спостерігати сотні біг-бордів за шалені гроші по всій країні в той час, коли на лікування хворих дітей збирають по копійчині, спостерігати, як кандидати сотнями роздають «продуктові набори» в той час, коли нашим воїнам на Донбасі вкрай необхідна така допомога продуктами. Дуже неприємно, що про школи, інтернати, дитячі будинки, будинки перестарілих кандидати згадують лише за кілька тижнів перед виборами і забувають на наступні 5 років.
Але однозначно найгіркіше те, що наші люди за кілограм гречки та консерву готові продати свій голос, свою думку, свій шанс… і не лише свій, а й шанс мільйонів українців…шанс на зміни, шанс на краще життя. Для себе я зрозумів, що насправді простій людині, навіть з найкращими намірами, майже нереально щось змінити . В теперішніх умовах «один в полі не воїн», на жаль…
Мною було прийнято рішення консолідувати свої сили з єдиним, на мою думку, достойним кандидатом, який за час своєї роботи у Верховній Раді України показав свій професіоналізм, свою чесність, справедливість, переживання за своїх виборців і невтомну працю на благо держави та чітку патріотичну позицію. Впевнений, що Тарас Батенко виправдає сподівання виборців і так само плідно продовжить свою роботу на благо нашого округу та України.
Для себе я прийняв чітке та свідоме рішення продовжувати боротьбу та працю на благо народу та України. Я хочу, щоб здійснилась мрія моїх батьків про насправді незалежну та процвітаючу Україну, а мої діти, щоб були впевнені у стабільному та світлому майбутньому.
Насправді, є багато свідомих людей, здатних брати на себе відповідальність та здатних працювати для блага України. Тому: спираючись на багаторічний досвід громадської роботи та отримані в процесі передвиборчого процесу запити, ідеї та пропозиції людей, ми удосконалимо свою програму та план дій і продовжимо працювати.
Роман ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ