ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У КОЛЕДЖІ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2019 РОКУ

Останній дзвоник у коледжі м. Новий Розділ 2019

Останній дзвінок для сорок дев’ятого випуску пролунав у Державному вищому навчальному закладі «Новороздільський політехнічний коледж» І-ІІ рівня акредитації, і з ним відійшов в історію п’ятдесят четвертий навчальний рік у цьому вищому навчальному закладі.
Завідувач денним відділенням ДВНЗ «Новороздільський політехнічний коледж» З.Я. Опришко, дотримуючись багаторічної традиції, яка склалась у вищому навчальному закладі за п’ятдесят чотири роки, зачитує наказ про відрахування з студентської спільноти коледжу 63-х студентів денного відділення з чотирьох спеціальностей, які успішно виконали курсові роботи, здали державні іспити останньої екзаменаційної сесії та успішно захистили дипломні проекти, а директор коледжу І.С. Дидишин особисто вручав випускникам коледжу державні дипломи молодшого спеціаліста. Серед них семеро цьогорічних випускників отримали дипломи з відзнакою – Борник Ольга, Жемелко Тетяна (Маркетинг), Корецький Юрій, Феденко Олег (МЕЕПіЦС), Дишкалевич Діана, Соснов Владислав, Тульчак Роман (ОКСіМ). Окрім того, випускники, які навчалися після дев’ятирічної базової школи, отримали атестати за повну середню освіту державного зразка. Багато випускників відмічені адміністрацією вищого навчального закладу почесними грамотами за активне громадське життя у рідному коледжі. Спортсмени, які під час навчання посідали призові місця у різних змаганнях, були нагороджені ще і медалями різного ґатунку.
Здобувши кваліфіковану професійну освіту по вибраній спеціальності, хтось піде працювати, заробляти собі власну копійку, та більшість молодих спеціалістів, які успішно пройшли внутрішнє тестування і вже рекомендовані для зачислення на 2-3-й курс базових вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації по традиції, яка із року в рік є незмінною, продовжать своє навчання, щоб здобути вищу освіту в університетах за різною формою навчання, та в недалекому майбутньому стати висококваліфікованими спеціалістами. Після закінчення святкової лінійки на сходах навчального закладу було традиційно зроблено загальну світлину всього курсу на згадку про безтурботну студентську молодість.
Навчання у коледжі – це престижно, навчання у коледжі – це актуально! Приходьте і отримуйте якісну освіту, здобувайте престижні затребувані на ринку праці професії - «Маркетинг»,» Комп’ютерна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автомобільний транспорт». Ставайте частиною великої студентської родини!
Орест Жеребецький
Фото автора