З ПОНЕДІЛКОВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Тема номер один – теплопостачання міста

Темою номер один понеділкової апаратної наради, втім, як будь-якої зустрічі, зібрання останнім часом є тема запуску тепла в місті.

Секретар ради І.Кравець, яка має повноваження міського голови, детально поденно поінформувала про події минулого тижня – тижня, який, здається, переламав хід подій і змінив зневіру на чергову хвилю надії. Хронологію «теплової баталії» подаємо нижче (див. на 2-й стор.). Більш оперативніша інформація постійно присутня на сторінці «Вісника Розділля» у Фейсбуці. А тут зібрали її докупи, систематизували, додавши деталей, отож, читачі (особливо, хто не надто «дружить» з соцмережами), читайте, аналізуйте, дізнавайтеся новини.

Наступного дня, у вівторок, 19 листопада, з самого ранку зібралася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новороздільської міської ради і позачерговий виконком, який ще доставив крапки над «і» (детальніше див. у номері газети).

Як поінформувала І. Кравець, у неділю пізно ввечері телефонували із секретаріату Кабміну (приїжджали на зустріч працівників ТЕЦу з прем’єр-міністром О.Гончаруком), цікавилися, чи вирішено питання із електропостачанням, що свідчить – уважно стежать за подіями в Новому Роздолі, в тому числі і з тих же соціальних мереж, цікавляться, радяться, пропонують допомогу, що обнадіює.

Ще буквально кілька питань, котрі поза темою теплопостачання. Секретар ради зобов’язала усіх більш серйозно готуватися до засідань виконкому – заздалегідь подавати проєкти рішень, узгоджуючи їх з іншими відділами тощо.

І наостанок. Обставини примушують внести зміни у дату проведення анонсованого IV регіонального мистецького фестивалю-конкурсу «Осінній вернісаж», який планувався на неділю 24 листопада. Учасники готуються, подано 52 заявки – із усіх шкіл міста, ліцеїв, коледжу, навколишніх сіл, - повідомила начальник відділу з питань гуманітарної політики О.Єсауленко. Але…. в залі МБК «Молодість» дуже холодно, тож додатково попередимо про дату проведення уже традиційного фестивалю.


Віра ВЛАСЮК