«Ми ніколи не забудем тих гірких смертей…»

Минуло лише п’ять років. Мить… Відколи здригався розривами коктейлів Молотова Хрещатик, задихався у диму палених шин Київ, коли прикипали душами до кожної новини, фото чи відео-подій на Майдані, коли відкрито ридали...

Крига скресла: комісія ЛОДА вимагає від ПП «Гарант Енерго М» дієвих заходів щодо виправлення виявлених недоліків

Тезово інформуючи про ранкову скайп – нараду голови ЛОДА, міський голова Андрій Мелешко акцентував на фрагменті виступу Олега Синютки, у якому, зокрема, йшлося про тривожну ситуацію, що склалася у Новому Роздолі...

Акція щодо ліквідації спалаху кору – Новий Розділ пасе задніх?!

З 2017 року Україну охоплює найбільший спалах кору за всі часи незалежності країни і, відповідно до інформації МОЗ, за період 2017-2018 мав місце 21 смертельний випадок від наслідків кору та повідомлено про більше ніж 55 000 захворілих лише у 2018 році. У Львівській обл. за 2018 рік зареєстровано 11474 випадків кору, з них 8243 – діти. Серед захворілих – 76,6% не щеплені згідно Календаря.

Які пільги щодо компослуг належать учасникам війни?

Антоніна Платонівна Кордюк не один рік оббиває пороги комунальних установ у пошуках, як вона говорить, справедливості. Тож є частим гостем і редакції. Говорить завжди по-суті, виважено і, що важливо для поважного віку пані, зі знанням справи. Відповідь на чергове її запитання надала нам заступник начальника Управління соціального захисту населення, начальник відділу пільг О.Спас.

Про виплати пенсіонерам у березні 2019 року

Відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено механізм проведення перерахунку раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Про поточну криміногенну ситуацію

У переліку кримінальних проваджень минулого року, безумовно, вирізнявся резонансний злочин, який сколихнули громадськість Нового Роздолу (про це свого часу я давав інтерв’ю для «Вісника Розділля»), - це смерть молодого хлопця внаслідок важких тілесних ушкоджень, нанесених йому дівчиною.

Тарас Батенко пропонує відзначити на державному рівні річницю з дня народження Героя Миколи Лемка

Відповідну Постанову народний депутат України Тарас Батенко спільно з іншими народними депутатами зареєстрував у парламенті, щоб гідно відзначити на державному рівні постать Героя, який заради України свідомо ризикував своїм життям і загинув в ім’я майбутніх поколінь.

Тарас Батенко: Лише євроатлантичний курс убезпечить Україну від проросійських реваншистів!

Про це заявив народний депутат України Тарас Батенко в ефірі програми «Тут і зараз» на телеканалі Перший Західний. Як зазначає народний депутат, ми свідомі того, що законопроект про закріплення в Конституції стратегічного курсу...

СБУ закликає львів’ян та гостей області бути пильними під час виборчої кампанії

Ваша безпека – це наша робота. Проте сьогодні, як ніколи, нам дуже потрібна допомога кожного українця, ваша виваженість та вміння не піддаватись на провокації. Україна – демократична країна і кожен має право на політичну діяльність.

Порошенко запропонував реальний план зростання добробуту українців

Вирішивши фундаментальні питання - зберігши єдність країни, провівши реформи в армії, відкривши для українських виробників європейські ринки - Президент заявив про пріоритети в економіці, які підвищать рівень життя людей. «Війна проти бідності», схоже, стає головною метою Петра Порошенка в ході другого терміну на посаді глави держави.

Новорічно-Різдвяне дійство в Новороздільській бібліотеці для дітей

«Хай Новий рік й Різдво Христове дарують вам щасливу долю» - таким віншуванням в бібліотеці для дітей розпочався 8 лютого музичний лекторій, слухачами якого були школярі 5-х класів ЗШ №2 та їх класні керівники Горбачевська У.А.

Зональне засідання керівників гуртків в Новороздільському БДЮТ

8 лютого Будинок дитячої та юнацької творчості гостинно зустрічав учасників зонального методичного об’єднання керівників гуртків позашкільних навчальних закладів міст Стрия, Ходорова, Миколаєва, Нового Роздолу, Жидачева, Сколе та смт. Журавна.

Презентація проекту «Жіночі перспективи» у Новому Роздолі

Зустріч з Представницями ГО «Центр «Жіночі перспективи» Оленою Кальбус та Надією Костіною, яка відбулася в актовому залі Управління соціального захисту, була щирою, комфортною і водночас максимально інформативною.

Зверення до роботодавців, суб’єктів господарювання та громадян м. Нового Роздолу

Шановні новороздільці! Сплата податків і зборів своєчасно та в повному розмірі – обов’язок кожного громадянина, визначений статтею 67 Конституції України.

ФОТОФАКТ

Х-ий ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Яскрава країна», який проходив у Трускавці, зібрав близько 500 учасників. І новороздільці, вихованці Ірини Чернової (БДЮТ), знову серед кращих: Юрко Вікторія...

Пожежі в господарських будівлях

10 лютого в 01 год. 28 хв. до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Гранки-Кути Миколаївського району в цегляній літній кухні, площею орієнтовно 40 м кв. Внаслідок пожежі вогнем було знищено перекриття та дах на площі 40 м2, речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м...