Андрій МЕЛЕШКО: «Аварію ліквідовано. Тож хочу подякувати усім, хто долучився до якнайшвидшої ліквідації...»

Аварія на ТЕЦ, яка залишила наше місто без тепла і гарячої води (на щастя, що лишень менш ніж на добу і ще й погодні умови посприяли, адже морози були не міцні) стала топовою новиною.

Громадські слухання: пропозиції щодо нових цін «на воду» шокували…

Громадські слухання по обговоренню проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води.

Жінки-бійці АТО стали обличчям календаря «Women in the War» («Жінки на війні»)

Слід зазначити, що моделями календаря стали бійці, волонтери, медики і військові журналісти з різних регіонів України. Серед інших Героїнь – новороздільчанка, відомий волонтер від початків Тетяна Остроброд з позивним «Татка Ясна».Новороздільський ДРАЦС – повний спектр послуг і цікава статистика

Новороздільським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області за 2018 рік зареєстровано 211 народжень. Додамо, за 2017 рік народжень зареєстровано трішки більше - 218, хоча в 2016 році народжень було аж 259.

МІНІСТЕРСЬКА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія - в мене викрали закордонний паспорт.

Запровадження накопичувальної системи в Україні

З 1 січня 2019 року в Україні повинен був запрацювати другий рівень пенсійної системи – обов’язковий накопичувальний. Законопроект № 6677 передбачав, що крім єдиного соціального внеску, українці будуть щомісяця платити із зарплати...

Щодо гуртожитку по вул. Чорновола, 7А

Для вирішення цього питання народний депутат звернувся до голови правління ПрАТ «БУ-62» Ігора Оголєва з проханням розглянути можливість передання даного житлового приміщення (гуртожитку) за адресою: 81652, м. Новий Розділ, вул. Чорновола, 7-А у власність територіальної громади м. Новий Розділ для того, щоб заявники розпочали процес приватизації їх кімнат, якими вони користуються з 1986 року.

Мінагрополітики удосконалить механізм державної підтримки малих виробників сільськогосподарської продукції...

Міністерство аграрної політики та продовольства України надало відповідь на депутатське звернення народного депутата України Тараса Батенка щодо державної підтримки галузі тваринництва на 2019 рік.

Фейсбучна коляда

У суботу, 12 січня о 14.30 мешканці Нового Роздолу на центральній площі Героїв Майдану міста спільно з усією Україною виконали колядку "НОВА РАДІСТЬ СТАЛА". Це було зроблено з нагоди свят і у підтримку ініціативи...

Відповідь шановній пані депутатці

У минулому номері «Вісника Розділля» пані народна депутатка Ганна Гопко надала розлоге трактування теми і дати 100-річчя Української Державності. Все так, як Ви аргументували, шановна пані. Все так… Та є нюанси.

У новому році – вже дві пожежі

11 січня о 05:30 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Вербіж Миколаївського району (див. на фото). На момент пожежі у будинку спали власник, 1929 року народження, та його дружина, 1931 року народження.

МІФИ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗГОДИ НА СЕКС

Зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів, що стосуються часткової реалізації положень Стамбульської конвенції та захисту від сексуального і домашнього насильства, спричинили появу значної кількості міфів.Держава посилює кримінальну відповідальність за домашнє насильство!

З 11 січня 2019 року набрали чинності зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно посилення відповідальності за скоєння домашнього насильства.

Індекс інфляції у грудні 2018 року

У Львівській області у грудні 2018 року порівняно з листопадом зросли ціни на продукти харчування та безалкогольні напої у середньому на 2,2%.

Водохреща: дотримуйтесь правил безпеки при купанні

Новороздільський МС ГУ ДСНС України у Львівській області просить громадян дотримуватись правил безпеки при святкуванні Водохреща, а саме...

Іноді поразка вартніша перемоги

Забігаючи наперед, повідомлю: суперкубок отримала команда «Хімік», зігравши з рахунком 14:12. Переміг досвід, але, певною мірою пояснюючи заголовок, додам – приємне враження залишила молода амбіційна команда «Еверест».