Ситуація із ПП «Гарант Енерго М»: керівництво підприємства поки що не реагує на звернення

Щотижневу апаратну нараду, уже традиційно, міський голова А.Мелешко розпочав з повідомлення про скайп-нараду з головою ЛОДА О.Синюткою. Цього дня «темою наради» стала розмову про готовність населених пунктів до дій у надзвичайних ситуаціях, а саме: запас будівельних матеріалів та паливо-мастильних, наявність системи оповіщення тощо.

Ціна зовнішньої політики СРСР: виконуючи інтернаціональний обов’язок, віддавали життя тисячі українців

Новий Розділ у неділю, на загальноміському заході у МБК «Молодість» вшановував тих українців, яким у мирний час випало брати участь у бойових діях за межами Батьківщини, тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії...

Юлія Тимошенко: Українська нація має бути сильною та успішною

Завітавши на Львівщину, депутат Верховної Ради України Юлія Тимошенко зустрілася з головними редакторами газет області. Під час неформального спілкування політик поділилась своєю програмою дій «Новий курс країни»...

Тарас Батенко звернувся до уряду та НКРЕКП щодо незаконного донарахування облгазами у квитанціях зайвих кубометрів газу

У п’ятницю, 8 лютого 2019 року, народний депутат України Тарас Батенко з трибуни парламенту оголосив депутатський запит щодо можливої корупційної схеми, яку використовують суб’єкти господарювання у газовій галузі, використовуючи Коефіцієнт...

Укрпошта. Чи піде Уряд на компроміс?

Наприкінці 2018 року Укрпошта заявила, що змушена закрити тисячі відділень у селах та маленьких містечках, багато українців, переважно мешканців сільської місцевості, не зможуть отримувати пенсії, як це було раніше.

Аптека у старому корпусі лікарні. Пенсіонери просять...

Можливо, що це не вповні відповідає дійсності, але старшим або ж літнього віку новороздільцям, видається, що кількісно найбільше нас лікується у відділах, розташованих у старому корпусі міської лікарні. Зокрема, насамперед, терапевтичному, неврологічному. Досвідчені лікарі, встановивши діагноз, сумлінно виходжують нас, а після завершення курсу лікування бажають тільки здоров’я. За що їм щиро вдячні.

Яценюк іде в прем’єри

З’їзд починається 2 лютого у Києві. Приїхали делегати з усієї країни. 44-річний Яценюк вітає присутніх, і під оплески поступається сценою українським ветеранам – членам партії. Завдяки цим людям Україна вистояла, наголошує він.

Тонкі матерії: не в редакції, а у певній інстанції знаходяться відповіді на поставлені Н. Карповою запитання

Отже, розгортаю минуло тижневий номер «Вісника Розділля», а там приголомшлива стаття пані Ніни Карпової «Відкрите звернення до редактора місцевої газети». Пані Ніно, в редакції «Вісника» журналісти з профільної теми (Вами порушеної) дадуть...

Тихою акцією «Ангели пам’яті» на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні

Про це сьогодні, 12 лютого, розповіла під час брифінгу директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

У ЛОДА назвали, де на Львівщині залишилося найбільше громад УПЦ МП

У Львівській області 17 релігійних громад Української православної церкви, що у підпорядкуванні Московського патріархату, станом на 5 лютого, перейшли до Православної церкви України.

Добро не боїться кілометрів!

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують добрі люди. Завдяки новороздільчанам вихованці ДНЗ №56 «Золотий ключик» Мар’їнки отримали даруночки від дітей Нового Роздолу. Цікаві розвиваючі ігри, м’які іграшки, автомобілі, книжки та ляльки дуже порадували наших вихованців.

Результати зимової школи

Їх наставник – сенсей Сергій Власюк, який навчає не лише техніки боротьби, але й філософії боротьби - постійно є активним учасником таких спортивних подій і активно залучає до них своїх учнів. Проте першою запорукою, підкреслює...

Про поточну криміногенну ситуацію у Новому Роздолі та актуальні ініціативи

Згідно з домовленістю з начальником міського відділення поліції підполковником Русланом Шнайдруком, починаючи із середини грудня 2018-го, у щотижневих випусках «Вісника Розділля» подаються коментарі очільника правоохоронців про поточну криміногенну ситуацію.

Юлія Тимошенко у Дрогобичі

Кандидат на посаду Президента України Юлія Володимирівна Тимошенко розпочала великий передвиборчий тур Україною. 11 лютого лідер ВО «Батьківщина» відвідала Дрогобич. Вона зустрілася з громадськістю на майдані Тараса Шевченка. Окрім мешканців Дрогобиччини, на віче прибули й прихильники Юлії Володимирівни...

«Мрія» – найкраща

Вокальний ансамбль «Мрія» під керівництвом Наталії Фіцали успішно розпочав творчий поступ – і на своєму першому виступі, так би мовити. «на великій сцені», на Міжнародному фестивалі «Нова ера талантів» у своїй віковій категорії у номінації «естрадний вокал» стали лауреатами 1-ї премії.