Василь Шкляр підтримав Тараса Батенка на виборах до Верховної Ради

Василь Шкляр

Відомий український письменник, батько сучасного національного бестселера Василь Шкляр заявив про свою підтримку кандидату у народні депутати у 123 виборчому окрузі Тарасові Батенку та подякував за допомогу в екранізації роману «Чорний ворон». Повнометражний фільм незабаром появиться на екранах усіх кінотеатрів України.

«Коли мене запитують за Тараса Батенка, я, насамперед, відповідаю, що це людина слова, людина честі, із загостреним почуттям обов’язку. Золочівщині, Перемишлянщині, Миколаївщині та Новому Роздолу, я переконаний, поталанило на такого депутата. Він дуже добре розуміє проблеми цього краю та вболіває за нього. Якась пуповина тісно пов’язала його з цим краєм, де він дуже багато робить на благо людей», - заявив Василь Шкляр.
За його словами, Тарас Батенко пройшов дуже хорошу школу в Українській республіканській партії, де працював журналістом та видавцем під крилом Героя України Левка Лук’яненка, а згодом Михайла Гориня.
«Я знаю, що деякі люди, які раніше скептично ставились до нього, змінили свою думку. Бо він людина, яка не обіцяє, а працює. Працює не з примусу, а з цікавості робити корисні справи. Хочу побажати йому успіху на цьому шляху. Якщо Тарас щось не встиг зробити на своєму окрузі, то він неодмінно доведе це до пуття, завершить справу. Він такий - я знаю!», - розповів Василь Шкляр.
Валентина ГУРТОВА