ВДЯЧНИМ СЛОВОМ

За сприяння Тараса Батенка облаштовано і гойдалку, і карусельку. Наче дрібниця, а дітям радість...

Будинок по вул. Довженка, 6 можна вважати багатостраждальним, адже довго тягнулася епопея з його «переходом» від гуртожитку до житлового будинку, не менш тривалою була і зміна «власника» - від ДМЗ «Карпати» до комунальної власності Новороздільської міської влади. Проте ці труднощі лише об’єднали його мешканців та навчили бути господарями свого будинку: дбайливими, ініціативними, активними.
Ось і остання наша ініціатива увінчалася успіхом. Облаштувавши прибудинкову територію, вирішили неодмінно її доповнити дитячим майданчиком. А як майданчик – і без гойдалки? Справа не проста. Тому і звернулися до чинного народного депутата з проханням посприяти у вирішенні такого прохання, тим паче, про старання та відповідальність Тараса Батенка у нашому місті не чув, як мовиться, лише ледачий…
Очікувати недовго, як і сподівалися, не довелося. Нардеп відгукнувся на прохання ініціативних мешканців та посприяв у придбанні дитячої гойдалки. Тепер от і малеча з густонаселеного району матиме гарну «забавку», і список добрих справ народного обранця поповниться ще однією виконаною обіцянкою та добрим ділом.
Марія ГАПАТИН

Наше ОСББ «Наш Дім, Стуса, 8» уже не перший рік господарює на своїй території. Наводимо лад, наскільки маємо можливості. Звісно, складно, особливо в матеріальному плані, тому і не всі задуми вдається втілити в життя. Тоді допомога добродійників особливо потрібна і помічна, бо не лишень допомагає завершити задумане, але й зміцнює у думці: світ не без добрих людей. Дуже мешканці задоволені дитячою каруселькою, яку вдалося нам придбати і встановити завдяки сприянню народного депутата Т.Батенка. Взагалі, напевно, немає в Новому Роздолі добрих справ, нових придбань, до яких би не долучився наш депутат, і, зауважила, особливо він підтримує людей ініціативних, які самі роблять багато і яким потрібна підтримка, а не просто тих, хто чекає, як мовиться, «манни небесної». Тобто, допомагаючи, дає не рибу, а вудку для ловлі риби, говорячи народними приказками.
Ще одна маленька деталь, яка творить велике враження про цього кандидата у депутати: Т.Батенко не витрачає кошти на безліч вуличної агітації, на бігборди, не заклеює своїми агітками дерева та усі можливі-не можливі місця. А пригадую, очищення дверей під’їздів, парканів від набридливої передвиборчої агітації доставляло чимало клопоту членам ОСББ. Та й коштам знаходить значно практичніше і корисніше використання.
Марія ЛАГОДИК