Андрій БАС: «Вирвемо Україну з бідності!»

Андрій БАС
Зазвичай, люди при зустрічах мені кажуть: дивись, он діючий депутат відремонтував дах в клубі, замінив вікна в школі. А що зробив ти? А я зробив, щоб люди в мене мали постійну роботу з достойною оплатою. Тому люди, які в мене працюють, не мають потреби виїжджати за кордон. І зробив я це не з бюджетних грошей, як діючі депутати.

Люди! Поставте самі собі просте питання - за 20 останніх років перебування діючих депутатів політиків при владі, скільки нових заводів відкрилося в Золочеві, Новому Роздолі, Миколаєві, скільки фабрик з достойною для людини платнею? Чи хвилював цих депутатів стан колишнього новороздільського сірчаного комбінату чи сільськогосподарських підприємств? Відповідь – ні, їм було байдуже до того, що ви і ваші сім’ї змушені жити в злиднях чи масово шукати по світах заробітку. Але найголовніше запитання: чи хвилював депутатів розмір вашої заробітної плати чи пенсії? Саме ці прості питання відкриють вам очі на справжню ефективність роботи депутатів. Звісно, маю на увазі не фарбовані за бюджетні гроші дахи, клуби чи підлатані сільські дороги. Колоніалісти в Африці теж прокладають в першу чергу дороги, будують і ремонтують школи, але не будують високотехнологічні виробництва і не підвищують заробітну платню. Тому там процвітає бідність.

Мене ці питання хвилюють, і я маю на них відповідь. Поки не буде введено достойну погодинну оплату, бідність нам не побороти ніякими реформами. До прикладу, в Сполучених Штатах Америки за годину роботи людина може забезпечити собі цілий день проживання. Інші години вона заробляє, щоб заощаджувати і розвиватись. Так само має бути і в Україні. За годину людина має отримувати як мінімум 5 євро: - лише за такої схеми ми зможемо подолати бідність.

Нам треба зробити так, щоб не ми їздили за заробітками в Європу, а європейці їздили на заробітки до нас. Я зробив це на своєму рівні і зроблю це на своїй малій батьківщині, і у своєму виборчому окрузі!


Андрій БАС, кандидат в
народні депутати по 123- му виборчому округу, мешканець Нового Роздолу