Про нові види соціальних допомог сім’ям із дітьми

Уряд збільшує соціальну допомогу сім’ям, в яких народжуються діти. Оскільки усі соціальні виплати «проходять через» Управління соціального захисту населення, то деталі отримуваної допомоги нам чітко окреслила начальник Управління соцзахисту Галина Калінчук.

Опалювальний сезон завершився 8 квітня 2019 р. Дещо прояснюється ситуація із платіжками за спожиті послуги «ПП «Гарант Енерго М»

Як відзначив міський голова, підвищення середньодобового температурного режиму атмосферного повітря впродовж попередніх трьох поспіль днів до понад 8 градусів суттєво відкоригувало дату завершення опалювального сезону. Отож підготовлено відповідне розпорядження про завершення опалювального сезону у Новому Роздолі з 8 квітня.

Де проводити дозвілля малечі і батькам? Пропоную облаштувати розширений майданчик на місці колишнього тенісного корту в дворі 5-го кварталу. Хто за?

Який швидкоплинний час! Здавалося б ще вчора була зима, а вже ось – середина квітня. Так само незчуємося, як стрімко увірветься літо. Благодатна пора, а насамперед для малечі. Та і пенсіонерам сонечко та літепло, як кажуть, зігріває тіло та душу.

НОВИЙ РОЗДІЛ ДОДАТКОВО ОТРИМАЄ КОШТИ НА ОБЛАШТУВАННЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

12 березня 2019 року внесено зміни до показників бюджету Львівської області на 2019 рік, збільшено обсяг фінансового ресурсу обласного бюджету на 655,2 млн грн, у тому числі за рахунок спрямування перехідних залишків бюджетних коштів, що утворилися на кінець...

Спланована ще у 2018 році спецоперація правоохоронців із виявлення наркодилера завершилася 4 квітня: цього дня на центральній площі міста було затримано гр. К., 1988 р.н.

У зв’язку із тим, що проведене минулого тижня затримання правоохоронцями наркодилера, причому посеред білого дня, у центрі міста, на очах дещо спантеличених таким «бойовиком» перехожих, викликало певний резонанс серед мешканців міста, тому традиційний коментар розпочну із інформування саме про цю подію.

Зі сторони Барвінку рушили лісовози...

Вчора вранці редакцію повідомили небайдужі мешканці, які живуть у будинку по вул. Чорновла і стривожено повідомили, що зі сторони «Барвінку» рушили потужні лісовози, завантажені деревиною. «»Так вони дощенту «доб’ють» дорогу, - бідкалися городяни, хто дав дозвіл на таке?». Звісно, цього ж дня репортер «ВР»...

Пропозиція Тараса БАТЕНКА: ПОЛІЦІЯ ЗВІТУВАТИМЕ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ

Наприкінці лютого цього року народний депутат України Тарас Батенко скерував пропозицію Голові Національної поліції Сергію Князєву щодо необхідності відновити публічний звіт керівників місцевої поліції перед громадою.

Три перших місця – у новороздільських боксерів!

З 5 по 7 квітня в м. Хмельницькому проводився відкритий турнір з боксу на призи заслуженого тренера України Чумакова А. М. До участі в змаганнях допускались боксери з кваліфікацією не нижче першого розряду. В турнірі прийняло участь 115 боксерів з Латвії, Білорусії, Молдови і України.

Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території м. Новий Розділ протягом квітня проводиться оперативно – профілактична операція «Зброя і вибухівка». Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї...