В Агентстві з розшуку активів зник масив документів

Агентство з розшуку та менеджменту активів, одержаних від корупційних та інших злочинів, заявляє про зникнення масиву документів.
Дослівно: "28 жовтня стало відомо, що кілька десятків розпорядчих документів (наказів та інших документів) АРМА не знаходяться за місцем їх зберігання в АРМА. Ці документи стосуються управління арештованим майном".
Деталі: 29 жовтня через зникнення документів розпочали дисциплінарні провадження, відсторонили деяких працівників АРМА від виконання службових обов’язків та розпочали службове розслідування.
В агентстві додали: якщо втрата документів підтвердиться, то про це повідомлять у правоохоронні органи.
В АРМА відзначили, що наразі в агентстві проходить аудит, і припустили, що документи могли приховати певні особи, щоб створити штучні перешкоди діяльності агентства та дискредитувати його перед органами контролю та аудиту.
Нагадаємо, що саме АРМА 13 вересня оголосила результати конкурсу на управління двома ТЕЦ у м. Новояворівськ та м. Новий Розділ Львівської області.

Як зазначає Тарас Подвірний, помічник народного депутата України Тараса Батенка, після вчорашнього резонансного ефіру Тараса Батенка про мотиви, передумови зриву опалювального сезону Нового Роздолу АРМА розпочала підчищати важливу документацію. Цікаво, чи це випадково не пов’язано з перевіркою, яку розпочало міністерство внутрішніх справ Арсена Авакова на запит Тараса Батенка щодо недопущення зриву опалювального сезону та притягнення винних осіб до відповідальності?