Тарас Батенко озвучив кроки, необхідні для вирішення кризи в Новому Роздолі

Співголова депутатської групи «За майбутнє», голова партії УКРОП Тарас Батенко заявив, що для вирішення проблеми із опаленням у місті Новий Розділ потрібно ввести надзвичайну ситуацію регіонального рівня і знайти людей, які допоможуть запустити в нормальну роботу ТЕЦ із фінансуванням з міського бюджету. Такі кроки допоможуть місту не замерзнути. Парламентар переконаний: надзвичайна ситуація вже мала бути введена давно, це дало б змогу залучити кошти з резервного фонду і вирішити проблему.
«Кожна година, кожен день, коли буде мінусова температура, загрожуватиме повторенням Алчевська у Новому Роздолі. Я закликаю облдержадміністрацію до розуміння процесу – візьміть кошти, якщо їх немає, попросіть Кабмін докинути. Знайдіть людей для ТЕЦ і заплатіть їм!» – наголосив Тарас Батенко.
Депутат переконаний, що в подальшому потрібно розглядати питання передачі проблемних підприємств теплопостачання в Новому Роздолі НАК «Нафтогаз України», а паралельно – працювати над встановленням індивідуального опалення.
«Потрібно уже зараз розглядати питання передачі проблемних підприємств теплопостачання в Новому Роздолі НАК «Нафтогаз України». Це питання ми уже проговорили з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Також паралельно варто працювати над встановленням індивідуального опалення, тому міській владі не варто боятися брати кредити на ці потреби, а Уряд зобов'язаний започатковувати відповідні програми і реалізовувати їх не на словах, а на ділі!», – сказав Тарас Батенко.
29 жовтня Львівська обласна рада збільшила розмір резервного фонду на 14 млн грн. Як зазначає народний депутат України Тарас Батенко, цих коштів є достатньо, щоб покрити заборгованість Управителя перед працівниками Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ. Тому закликає керівництво області негайно спрямувати ці кошти на міста, щоб ці підприємства могли запустити тепло у домогосподарства Нового Роздолу та Новояворівська. Важливо! Обласній владі варто негайно оголосити надзвичайну ситуацію у цих міста у зв’язку із зривом опалювального сезону. Наразі доля мешканців Нового Роздолу та Новояворівська в руках голови Львівської ОДА! Не варто зволікати, адже кожна хвилина є надважливою!


Тарас Батенко (31 жовтня): "Вирішено запустити наступний алгоритм дій для подачі тепла в домогосподарства мешканців м. Нового Роздолу та Новояворівська: до цих міст невідкладно виїжджають працівники «Львівтеплоенерго», заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк для оцінки можливості запуску котлів на місцевих ТЕЦ. Сьогодні у Львові міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак на всеукраїнському форумі ОСББ, тож очікуємо її приїзду до Нового Роздолу"