Різдвяне «Добро примножує добро»

Про старт соціального проекту з надання допомоги та організації безкоштовного харчування потребуючим «Добро примножує добро», ініційований міською громадською організацією «Аратта альянс» 17 жовтня минулого року...

І колядка над кутею білим ангелом летить…

Різдво. Відкриті Небеса, для прохань і молитов. Дванадцять страв на столі. Колядники на порозі. Родина за столом. Хай буде завжди. В кожнім домі. Та сьогодні наша розмова з тобою, мій читач, - про коляду в домі магічнім.Перерахунок пенсій з 1 січня 2019 р.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 січня 2019 року становить 1 497 грн, з 1 липня – 1 564 грн, з 1 грудня – 1 638 грн.

Щодо присвоєння звання Героя України легендарному сотенному УПА Мирославу Симчичу

Рівно чотири роки тому назад перший депутатський запит Тараса Батенка як народного депутата був скерований на Президента України Петра Порошенка з проханням присвоїти звання Героя України легендарному сотенному УПА Мирославу Симчичу...

Допомога по безробіттю: нюанси

Громадянам у разі втрати заробітної плати (грошового забезпечення) або інших доходів внаслідок втрати роботи через незалежні від них обставини. На допомогу по безробіттю може претендувати застрахована (офіційно працевлаштована) особа.

Правила користування обігрівальними приладами

Для запобігання надзвичайних ситуацій, та пожеж під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні вимоги правил користування різними обігрівальними приладами.28-річний новорозділець підозрюється у 8 крадіжках за 4 місяці. Грядуще покарання – до 6 років позбавлення волі

21 грудня 2018 року Золочівською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185, ч.2 ст.185, ч.1 ст.162 КК України, 28-річному уродженцю Нового Роздолу, який протягом серпня-листопада поточного року вчинив вісім кримінальних правопорушень.

Чемпіонам з настільного тенісу – віват!

З 27 по 29 грудня проходив традиційний Новорічний турнір з настільного тенісу, метою якого було виявити чемпіонів міста 2018 р. в різних вікових групах, а їх було чотири. В групі №1 змагались діти 2009-2010 р.н. які всього-на-всього займаються тенісом до 4-х місяців.