Хто спричинив розгардіяш із платіжками за послуги, чому батареї гріють менше?..

Численний потік городян до комунальної установи (адже наприкінці місяця поспішають здати показники) частково проходить і через нашу редакцію. З одним запитанням, із справедливою ноткою невдоволення, обурення, із нерозумінням ситуації.

Світлана Михайлюк: «У даній ситуації формування тарифів нагадує палицю з двома кінцями. Тому причетним до їх встановлення слід врахувати усі фактори»

Як правило, громадськими активістами не народжуються – ними стають. Переважно, коли відбуваються животрепетні важливі події, які наче обирають із вируючого пристрастями людського загалу небайдужих виразників громадської думки...Руслан ШНАЙДРУК: «Новорічно-різдвяні свята відбулися без ексцесів. Загалом «географія» скоєних у місті з початку року правопорушень виявилася розмаїтою...»

Ось і завершився тривалий новорічно-різдвяний цикл свят, який, схоже, навіть дещо втомив багатьох городян. Утім, для місцевих правоохоронців «український рамадан», як інколи громадяни жартома позначають декілька тижнів, починаючи від свята Миколая і завершуючи Йорданом та Іваном...

Тарас Батенко ініціює створення мережі соціальних комунальних аптек по всій області

Відповідне депутатське звернення, з пропозицією створити мережу комунальних аптек шляхом створення відповідного комунального підприємства, народний депутат України скерував депутатському корпусу, а також профільним комісіям з питань охорони здоров’я...

Як знищували Церкву. Українську греко-католицьку

В минулому номері «Вісника Розділля» ми анонсували рубрику «Згадати всіх» з наміром повернути історію боротьби Церкви, в умовах заборони та переслідувань, в сьогодення.

Ліків від кору, твердять лікарі, нема. Захистити може лише вакцинація

Сьогодні (25 січня – авт.), - заявив завідувач лабораторії Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. Громашевського НАМН України І. Маричев, - показник на 100 тисяч населення – 600 хворих на кір, серед дітей до 17 років цей показник – 500 випадків на 100 тис населення.Новороздільські боксери – переможці та призери обласного турніру!

24-26 січня у Львові на стадіоні СКА проводився чемпіонат Львівської області з боксу серед юніорів 2003-2004 років народження. В чемпіонаті прийняли участь 120 боксерів з 13 команд Львівської області. Новороздільську ДЮСШ представляли три спортсмени...

Вогнеборці діяли оперативно

25 січня 2019 року о 19 год. 57 хв. надійшло повідомлення про пожежу в с. Крупсько Миколаївського району в глино-дерев’яному будинку. Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття на площі 4 м2. Врятовано житлову будівлю.