З ПОНЕДІЛКОВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Міський бюджет виконано на 109,3%...

Міський бюджет виконано на 109,3%. Внесок у цей показник ТОВ «ДМЗ «Карпати» - вагомий!
Першу післяпасхальну апаратну нараду міський голова розпочав з приємного повідомлення: за підсумками 4-х місяців поточного року міський бюджет виконано на 109, 3 відсотка. Із чинників такого високого показника Андрій Романович в першу чергу відзначив значне нарощення виробництва продукції ТОВ «ДМЗ «Карпати». Зокрема, щомісяця на підприємстві виробляється понад 100 залізничних вагонів, найближчим часом «карпатівці» спроможні вийти на показник 150 одиниць цієї продукції, утім, у подальших планах вигоговляти для потреб країни 200 вагонів. «Звичайно, такий вражаючий поступ ДМЗ «Карпати» викликає повагу до колективу, до менеджменту, до керівного ядра підприємства, яке у короткий термін здійснила стрімкий прорив у галузі і надалі продовжує нарощувати темпи виробництва», – відзначив А. Мелешко.

Тривожить невідомість із обслуговуванням внутрішніх електричних мереж міста
Як нагадав присутнім міський голова, у відповідністю із раніше виданим наказом ТзОВ «Енергія – Новий Роздліл» із 7 травня, швидше за все, колектив Служби Міських електричних мереж (МЕМ) звільняється з підприємства з подальшим оформленням на облік у міський Центр зайнятості населення. А отже, продовжив А. Мелешко, небезпідставно виникають запитання щодо обслуговування внутрішніх електричних мереж міста, зокрема, яке підприємство виконуватиме цю роботу. У зв’язку із непевною ситуацією міський голова доручив своєму заступнику Андрію Цюрі з’ясувати із керівництвом ПП «Гарант Енерго М», які надалі відбуватимуться кроки з вирішенням даної колізії. Адже, оскільки це підприємство має ліцензію на розподіл електричної енергії, то, очевидно, що після скорочення персоналу Міських електричних мереж ПП «Гарант Енерго М» займатиметься і питанням обслуговування внутрішніх електричних мереж. А от, у який спосіб, ще належить вирішити: чи вони найматимуть виконавця даної послуги, як кажуть, зі сторони, чи працівниками підприємства, чи залучать скорочених працівників МЕМу. Одне слово, питання організації обслуговування внутрішніх електричних мереж міста у світлі вказаних обставин непросте, тож його слід врегулювати чимшвидше, завершив А. Мелешко.

Як виходити із ситуації із сміттям на узбіччях обабіч дороги на «Ілівські дачі»: його і надалі безкарно викидають несумлінні городники та малехівці. Невже нема виходу?

Сміття біля Нового Роздолу

Це питання на апаратній нараді порушила начальник служби у справах дітей Тетяна Шиманська. Адже узбіччя обабіч дороги на «Ілівські дачі» захаращені сміттям, яке роками безкарно викидають несумлінні городники, дачники та, подейкують, мешканці Малехова. І, виходить, нема на то ради. А днями, продовжила Тетяна Юріївна, зіткнулись з іншою проблемою: оформивши відповідний дозвіл на вивезення сміття із дачної ділянки на міський полігон ТПВ, надалі виявилося, що дорога туди непрохідна не те що для легкової автівки, а й для кросовера. І хоча їй врешті вдалося вивезти сміття, однак, як кажуть, осад залишився.
Присутні жваво обговорили порушені проблеми, висувалися різні пропозиції вирішення ситуації. Як відзначив міський голова, дане питання слід всебічно обговорити, щоб вийти на правильне рішення (як фотоілюстрацію до порушеної проблеми додаємо світлину із дороги на дачі, яку надіслав редакції Андрій Мартинів - І. Б.)

Для Нового Роздолу ІІІ Всеукраїнський конкурс юних піаністів імені Олега Рудницького – безумовно, подія року!
Начальник відділу гуманітарної політики Оксана Єсауленко ще раз з приємністю повідомила, що 7 травня в 11.00 год у міській школі мистецтв стартує ІІІ Всеукраїнський конкурс юних піаністів, присвячений славетному українському піаністу-віртуозу Олегу Рудницькому. Цьогоріч у ньому візьмуть участь понад 30 найкращих молодих вітчизняних піаністів з багатьох міст України. А 8 травня о 16.00 год. відбудеться урочисте вручення нагород та завершальний гала-концерт переможців та лауреатів конкурсу.
Також О. Єсауленко поінформувала присутніх про низку міських заходів, які відбудуться поточного тижня, присвячених завершенню Другої Світової війни.
Іван БАСАРАБ