Коли приходить березень...

Як було в українських родинах: тільки-но дитина навчилась ходити, активно починала говорити, а вже і вчать її – «Тече вода з-під явора», «Сонце заходить...», «Встала весна чорну землю сонну розбудила...» - і всі інші вірші, які можуть бути сприйняті дитячою свідомістю. І показують на стіні портрет Шевченка: «Ото Тарас, то він так славно написав».

КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР

Адміністрація ТДВ «Миколаївське АТП-14627» йде назустріч новороздільцям: з 12 березня їздити маршрутками по місту стане комфортніше та дешевше

Що й казати, підсумок зустрічі, яка відбулася минулої середи у міській раді з участю міського голови Андрія Мелешка та керівництва підприємства – «перевізника», для новороздільців таки відрадний. Тому що очільники Миколаївського АТП Василь Олійник та Юрій Кеда офіційно підтвердили пакет першочергових змін, які вони впроваджують у Новому Роздолі з 12 березня.Напередодні 8 Березня депутати попрацювали продуктивно, а пленарне засідання завершилося вручанням квітів від міського голови Андрія Мелешка прекрасній половині депутатського корпусу

XXXI сесія Новороздільської міської ради, яка проходила 6 березня, напередодні весняного свята, очікувано завершилася квітковим привітанням міського голови А.Мелешка прекрасній половині депутатського корпусу (а з гендерною рівністю у нас, скажімо, все в нормі – із 26 депутатів 12 жінок, або 46%).

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко обраний головою партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Очільника політради УКРОПу, народного депутата від нашого округу Тараса БАТЕНКА обрано на посаду голови партії. Відпо- відне рішення ухвалили 3 березня на XIV з’їзді «Українського об’єднання патріотів». Кандидатуру Тараса Батенка підтримали 403 делегати.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко пропонує створити програму для стажування викладачів

Народний депутат Тарас Батенко спільно з колегами-парламентарями запропонували спрямувати 23,7 мільйона гривень на запровадження бюджетної програми «Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів».

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Парламентарі пропонують скасувати заборону на перевірки у сфері охорони довкілля

Мораторій на перевірки підприємств, чия діяльність пов’язана з впливом на навколишнє середовище, спричинив численні порушення вимог законодавства та значне погіршення екологічних умов в Україні.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Президент не хоче позачергових виборів, які позбавлять його кишенькової Ради

Фракції парламентської коаліції не зацікавлені в дострокових виборах через наднизькі рейтинги. Тому переобрання Верховної Ради може відбутися лише під тиском вулиці. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив голова партії УКРОП, народний депутат Тарас Батенко.

ОФІЦІЙНО

ДО УВАГИ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ! ПРАВО НА РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ЛІКУВАННЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦСТРАХУВАННЯ МАЄ КОЖЕН ПРАЦЕВЛАШТОВАНИЙ УКРАЇНЕЦЬ!

Медична реабілітація після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який покриває 100 % витрат на проходження відновлювального лікування, тобто застраховані особи безкоштовно отримують послуги з медичної реабілітації.

ПОЛІТИКУМ

А ви чули про Українську Галицьку Партію?

Є речі, в які нам важко повірити. От як не переконуй, а все марно - не віримо, і все. Так часто трапляється в політиці. За 25 років ми бачили десятки партій, але жодна з них не виправдала наших сподівань. Ми втомилися вірити. І ось тут приходить хтось і розказує нам, що нарешті з’явилися інші люди в політиці: нові, чесні, справжні. Що ми скажемо? «Не вірю».

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Затримано водія, який керував автівкою поблизу центральної площі у стані алкогольного сп’яніння. За дане адмінпорушення – штраф 1200 грн та позбавлення права водіння на 1 рік

4 березня 2018 року близько 19. 20 год. у міське відділення поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що на проспекті Шевченка поблизу центральної площі Героїв Майдану якось підозріло курсує автомобіль, що наводить на думку, що водій, імовірно, перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Ніколи російський танк не здолає великого українського серця!

«Бацила бунту», яка зародилася в радянських концентраційних таборах в степах Казахстану в 1952 році, а в наступні роки спровокувала протестні виступи в’язнів у Норильську та Воркуті, бумерангом повернулася в «Степлаг», де вибухнула найкривавішим в історії ГУЛАГу повстанням. А Кенгірський табір став найвідомішим серед подібних установ СРСР.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Вітамінний креатив у третьокласників

Урок-презентація проекту про вітаміни в учнів 3-Б класу початкової школи Новороздільського НВК ім.Володимира Труша викликала неабияке зацікавлення не тільки у безпосередніх учасників, але і в гостей (освітян, батьків). Бо кожен почерпнув із цього уроку щось нове, пізнавальне і корисне. А через вдале поєднання у поданні матеріалу розмаїтих методів і прийомів дійство пройшло цікаво та, як кажуть, на одному диханні. Цьому сприяли не лише творчість учительки-класовода Лесі Федорик, але і чимала пошукова робота учнів разом із батьками.ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Школярі відпочивали

Новий Розділ, на щастя, значно відстає від великих обласних міст у плані захворюваності населення, тому карантин нас оминув. І все ж.

Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу

21 лютого відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Наша українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців; зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня маленької пташки.

Чим хата багата

Важливим напрямом патріотичного виховання є вивчення культури, звичаїв рідного народу. Знання народних звичаїв, традицій, їх наслідування необхідне людям, які будують і будуть будувати Україну. Народні надбання – це святиня для кожного українця, тому треба прилучати маленьких громадян до цих джерел ще з молодшого шкільного віку.

Діагноз – не завада повноцінному життю

З самого початку свого життя дитина з обмеженими фізичними можливостями потрапляє у нерівні умови, які залишають її на нижчому щаблі ієрархічних сходів духовних цінностей. У неї мало шансів самостійно віднайти та зайняти своє місце в суспільстві. Допомогу повинні надати люди, які знаходяться поруч: батьки, спеціалісти, вчителі-реабілітологи – все ближнє оточення дитини.