Не треба всі негаразди звалювати на мера. Нехай кожен несе відповідальність за свою роботу

Роздуми з приводу бардаку побіля пам’ятника Тарасу Шевченка


Свято Незалежності України можна святкувати щодня. Ми горді за нашу Україну. Маємо Герб, Прапор, а головне - українську мову солов’їну.
От і пройшли свята. Відбулося чимало заходів до Дня Незалежності України… Цей лист я хотіла написати до свят, але вирішила почекати. Бо думала, що до такого великого свята приберуть біля пам’ятника Т. Г. Шевченка. Ні, не прибрали… Ворони сідають і складають свій послід на голови Шевченка й Українки. Діти вилазять на самий верх скульптур і своїми футболками витирають пам’ятники. Трохи дощ змиває.
А що внизу робиться? Бардюри не чищені і блоки повідлітали, їх покидали на траву і нікому до цього нема діла. І чому ДП «Благоустрій» нічого тут не робить? Трава не скошена, лавки такі вже страшні, що пора вже їх замінити. До речі, у місті стільки вже дерев позрізали, що можна було б використати дерево на нові лавки. Цікаво, де поділися зрізані дерева?
Раніше сумлінна жіночка-працівниця завжди прибирала біля пам’ятника Т. Шевченка, то було чисто. А тепер нема кому. Колись була традиція: молода пара несла квіти до пам’ятника, а тепер соромляться, напевно.
Новий Розділ – молоде місто, у якому споруджено тільки один пам’ятник - Тарасу Шевченку і дуже прикро, що він не доглянутий, а територія навколо занехаяна. Подивіться позаду пам’ятника – там вже стільки сміття накидано!
Чомусь у нас так ведеться: як тільки в місті щось не зроблено, то люди нарікають, що це винен мер міста, але, на мою думку, так казати несправедливо. Тому що кожне підприємство та організація повинні відповідати за свою ділянку роботи.
З повагою Ірина ГРИЦУЛЯК