Електронне пенсійне посвідчення

Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).
“ЕПП — це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна отримати пенсію, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за придбаний товар в магазині та мати доступ до безлічі онлайн-послуг.
Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.
Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.
Щоб отримати модернізований пенсійний документ, потрібно звернутись до Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.
Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів.
Надія Шеремет, начальник Новороздільського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області