І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко просить голову АКМА сприяти відновленню послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води у Новому Роздолі

23 серпня 2018 року, напередодні Дня Незалежності України, народний депутат від нашого округу Тарас Батенко скерував депутатське звернення на Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, яке отримало в управління усе майно ТОВ «Енергія – Новий Розділ».
Як зазначає Тарас Батенко, до нього звернулися мешканці міста обласного значення Новий Розділ з проханням сприяти відновленню послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міста.
Як відомо, 20 серпня 2018 року Апеляційний суд м. Києва залишив у силі ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва про накладення арешту на майно ТОВ «Енергія – Новий Розділ» та передачу його в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
Накладення арешту на майно ТЕЦ ініційовано детективами НАБУ в межах розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння понад 300 млн куб. м. природного газу НАК «Нафтогаз України». Також, на спільній конференції з керівником НАБУ було повідомлено, що у даному кейсі ні НАБУ, ні АРМА не може повністю самостійно закрити всі необхідні питання (необхідна синергія всіх зацікавлених фахових органів, які як реалізують, так і формують правила гри на енергетичному ринку).
У зв’язку з арештом активів ТОВ «Енергія – Новий Розділ» та передачу їх у тимчасове управління АРМА, а також припиненням газопостачання на дане підприємство, з 10 серпня 2018 року тимчасово припинено надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міста Новий Розділ. У заручниках цієї ситуації опинилося понад 20 тисячі громадян України, мешканців міста, які користуються централізованим опаленням, гарячою водою та теплом від ТОВ «Енергія-Новий Розділ», яке займає монопольне становище щодо транспортування та постачання теплової енергії у м. Новий Розділ.
Зважаючи на вищенаведене, народний депутат України Тарас Батенко просить голову Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антона Янчука взяти цю справу під особистий контроль та сприяти відновленню послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міста Новий Розділ, адже не припустимо, щоб через такі дії страждали громадяни України.
Тарас ПОДВІРНИЙ