ІНІЦІАТИВА

«Емоційне виснаження» – боротьба з ним

Тренінг щодо недопущення емоційного вигорання

Цього тижня в Новому Роздолі відбувся тренінг щодо недопущення емоційного вигорання, який провела психолог, конфліктолог, експерт з комунікативних питань, коуч-тренер, арт-терапевт Наталія САБЛІНА.
Ця непересічна особистість вже вдруге приїхала в наше місто на запрошення секретаря ради, депутата з фракції «Конкретних справ» Ірини КРАВЕЦЬ. Пані Ірина доволі часто відвідує різні семінари, форуми, тренінги і завжди повертається з них з новими ідеями розвитку міста і натхненням. Тому вона ініціювала приїзд відомого коуч-тренера, щоб новороздільчани мали можливість відволіктися від своїх повсякденних справ і задуматися про важливість нашого внутрішнього самопочуття в умовах постійного стресу.
Адже ми живемо в складний час, швидкоплинний, насичений значним потоком інформації. Кожного з нас може торкнутися хвороба «емоційне виснаження». Власне про емоційне вигорання ми і спілкувалися на тренінгу.
Ті, хто зіткнувся з таким явищем, не відразу розуміють, що відбувається. Емоційне вигорання, в його «інкубаційному» періоді, схоже на хандру. Люди стають дратівливими, уразливими. Вони опускають руки при найменших невдачах і не знають, що з усім цим робити, яке лікування почати. Тому так важливо розглядати перші «дзвіночки» в емоційному тлі, вжити профілактичних заходів і не довести себе до нервового зриву. Учасники тренінгу дізналися про симптоми емоційного виснаження, способи їх уникнення. Наталія Сабліна допомогла подумати над виробленням індивідуальних стратегій боротьби з синдромом емоційного вигорання.
Дякую коуч-тренеру Наталії САБЛІНІЙ за ефективний тренінг і життєво необхідні знання, депутату міської ради Ірині КРАВЕЦЬ за організацію такої події в Новому Роздолі, директору бібліотеки Галині ПРИРІЗ за теплий прийом, всім учасникам – за активність і бажання розвиватися.
До речі, Наталія Сабліна погодилась віднайти можливість і провести ще один тренінг в Новому Роздолі цього року. Слідкуйте за анонсами!
Василь ДАБІЖА, депутат Новороздільської міської ради, фракція «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»