Бійці батальйону «Аратта» та новороздільська громада щиро вшанували 109-ту річницю з дня народження Степана Бандери, ветеранів і теперішніх захисників Держави

Після Революції Гідності, в тривожні роки захисту України від російського агресора та місцевих маріонеток вшанування роковин дня народження Степана Бандери «смолоскипною ходою» набуває особливого значення.

Остання у 2017 році сесія міської ради була плідною. Головне - прийнято бюджет-2018!

ХХVIII сесія, остання у 2017 році, яка відбулася 21 грудня, була звітною за рік минулий і водночас запланувала рік наступний – депутати прийняли головний фінансовий документ міста – міський бюджет на 2018 рік.

РЕПЛІКА

Чому ми такі байдужі до вшанування наших Героїв?

«Степан Бандера. Ціна свободи» - цікавий фільм про основні життєві віхи національного героя Степана Бандери мали можливість новороздільці переглянути у п’ятницю, 29 грудня, в МБК «Молодість». Так, працівники культури міста зробили все від них залежне – ведучий Олег Шиманський коротко розповів про С.Бандеру напередодні його 109-ї річниці з дня народження, прокрутили цікавий фільм, та важкий осадок залишився після такого заходу.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас БАТЕНКО: останні дні до Нового року – найкращий час для підбиття підсумків, аналізу помилок та планування майбутнього

На жаль, рік, що минає, не став для України переломним. Влада у 2017-му постійно намагалася спаплюжити всі здобутки Революції Гідності. Уже зрозуміло, що мета сьогоднішніх можновладців – відбудувати у країні авторитаризм і продовжувати грабувати Україну та українців, як це робило попереднє керівництво.

АКТИВНІ НОВОРОЗДІЛЬЧАНИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В УПРАВЛІННІ МІСТОМ ЗАВДЯКИ ЕЛЕКТРОННИМ ПЕТИЦІЯМ. ПІДТРИМУЙТЕ!

Ще наприкінці 2016 року депутати Новороздільської міської ради прийняли рішення «Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій». З різних причин підключити місто Новий Розділ до веб-сайту Єдиної системи місцевих електронних петицій нам вдалося лише наприкінці цього року.

ПРАВОПОРЯДОК: КРИМІНОГЕННА СИТУАЦІЯ ПОТОЧНОГО МОМЕНТУ

Новорічні свята позначені ростом вчинення бешкетів та насильства в сім’ях

Насамперед від імені колективу Новороздільського відділення поліції вітаю новороздільців та мешканців сіл, що входять в зону нашого обслуговування, з Різдвяними святами. Бажаю гарно їх відзначити, з колядою та добрим настроєм, віншую всіх гараздів та здоров’я.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

Театр: терапевтичне надзавдання мистецтва

Колективні поїздки в театр у Новороздільській ЗШ №2 набули уже традиційного характеру. Це стало одним із способів відпочинку від робочих буднів, внесенням у життя різноманітності, новизни та яскравості.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

«День навпаки» у СШ №4

День Святого Миколая – свято, коли всі живуть у передчутті дива, котре от-от постукає у двері кожного з нас… Наша СШ №4 не виняток, і саме в цей святковий день вирішила зробити подарунок своїм учням.

ІНІЦІАТИВА

ВОЛОДАРЯ СУПЕР-КУБКА ВИЗНАЧЕНО

Дві амбітні місцеві команди - ветерани з ФК «Еверест» та молода команда ФК «Хімік», які неодноразово ставали переможцями «Турніру 4-х» з міні-футболу у 2017 році, 3 січня на футбольному майданчику Новороздільської ЗШ № 5 провели для справжніх вболівальників гри мільйонів додаткову гру за Супер-кубок.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ

1. Якщо ти думаєш, що програєш, то програєш. 2. Якщо ти думаєш, що не зможеш, то не зможеш. 3. Якщо ти хочеш, але боїшся, то не досягнеш мети. 4. Якщо ти чекаєш на невдачу, вона прийде до тебе. 5. Успіх завжди з тим, хто його прагне. 6. Справжній двобій відбувається у твоєму розумі. 7. Якщо ти думаєш про перемогу, то переможеш. 8. Повір у себе, щоб виграти.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

«Секрет» творчої діяльності БДЮТ

Розповідь про свято Миколая «Миколай на землю сходить і дива усюди творить» у Новороздільському Будинку дитячої та юнацької творчості «Малятко» буде продовженням добірки у «Віснику Розділля» про проведення такого свята в різних освітніх закладах.