«Соціальна картка учасника АТО» – новороздільці долучаються до Всеукраїнської програми

Завітав до редакції Володимир Кіндирись одразу з діловою пропозицією і купою ідей, хоча, як сам повідомив, лише кілька днів працює як представник Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці – разом!”. Сам Володимир уже 17-й рік у Збройних Силах України, є безпосереднім учасником бойових дій в зоні, віднедавна – мешканець Нового Роздолу. Основана мета його візиту – розвинути і у нашому місті проект громадської організації «Українці – разом!» – всеукраїнської соціально-правової програми допомоги учасникам бойових дій.

Вдячність...

З першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. У тривозі й любові, в замилуванні й надії вдивляються матері в своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них. Усім своїм життям і працею, прикладом і вихованням утверджують у нас кращі риси людяності й добра. Захищають нас, навіть ціною власного життя, від усього лихого.РЕЗОНАНС

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ до депутатів Новороздільської міської ради

В Новому Роздолі мешканці міста такі залякані та зневірені місцевою владою, що перестали реагувати на відкрите знущання над ними. Всі, боячись говорити правду про свавілля влади їй прямо в очі, душу відводять розмовами на кухні. Сьогодні новороздільці проснулись в шоці від нових тарифів по утриманню будинків.

З приводу видалення самовільно висаджених зелених насаджень по вул. Барвінського

У минулому числі «Вісника Розділля» в рубриці «З читацької пошти» надруковано критичну замітку мешканців вулиці Шевченка під заголовком «Хто дозволив зрізати квітнучі дерева?».

ПРАВОПОРЯДОК

Ініціатива міської поліції не прийнята

Проаналізувавши ситуації у м. Новий Розділ, які негативно впливають на безпеку дорожнього руху, на дотримання водіями правил дорожнього руху, зважаючи на численні скарги щодо встановлення безпечної зони для проведення мешканцями міста дозвілля і безпечного відпочинку на центральній площі міста, ще в березні Новороздільське відділення поліції

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Українці переплачують за продукти через маніпуляції монополістів

Українці змушені переплачувати за продукти великоднього кошика через маніпуляції з боку монополістів. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Фортепіанна весна

Весна цьогоріч така барвиста, багатоголоса, розмаіто настроєва. як і концерт учнів фортепіанного відділу Новороздільськоі школи мистецтв ім. О.Рудницького, який традиційно звучить щороку у концертному залі школи. До нього долучилися всі викладачі-піаністи, які підготували для слухачів цікаву весняну програму у виконанні їх вихованців.

Соціальний проект «Рука допомоги» - новітній механізм боротьби із бідністю

Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Про повне державне забезпечення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Про це ми спілкуватимемося із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги Марією Николаїшин.

«Хімік» - третя перемога поспіль…

Гра була непроста. Після прострілу Андрія Трухима гравець команди «Авіатор» ефектно зрізав м’яч в «дев’ятку» своїх воріт, відкривши і водночас завершивши рахунок. До половини першого тайму наша команда грала з явною перевагою (як мінімум, могли забити два м’ячі).

Вдячним словом

Міська спілка інвалідів з дитинства та інших інвалідів «Промінь життя» - громадська організація, діяльність якої базується переважно на пожертвах доброчинців. І, до слова й поваги новороздільчан, у нашому місті людей доброї волі, скажімо так, є чимало. От уже цьогоріч наша спілка відзначатиме доволі таки солідний ювілей – 25-річчя діяльності.Новороздільські боксери посіли вищі сходинки п’єдесталу

8 квітня проводилася відкрита першість міста Львова з боксу серед юнаків. В турнірі прийняли участь боксери Стрия, Золочева, Борислава, Львова і Нового Роздолу. Новороздільську ДЮСШ представляли три спортсмени, які у своїх вагових категоріях, не залишивши жодного шансу суперникам, з явною перевагою завоювали перші місця.

Успішні виступи тенісистів Новороздільського політехнічного коледжу

24-25 квітня у спортивному залі Львівського технологічного коледжу відбувся обласний турнір з настільного тенісу. Перед турніром учасників змагань привітав начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України А.Ігнатович. Нашу команду представляли – Слободзян Максим, Саган Віталій та Степаняк Назар.

Волейболістки Нового Роздолу – найкращі!

26-28 квітня у Новому Роздолі відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2002-2003 року народження. До нашого міста приїхали команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Стрия, Мостиська, Жидачева та Стрийського району. Турнір проходив за коловою системою. Найцікавіший матч відбувся вже у перший день змагань – зустрілись два претенденти на перемогу у змаганнях – команди Новороздільської та Стрийської ДЮСШ.