Шкільні бібліотеки про виховання

Шкільні бібліотеки про виховання

22 листопада в Новороздільському НВК імені Володимира Труша відбувся семінар бібліотекарів на тему «Роль шкільної бібліотеки у вихованні громадянина – патріота, для якого Бог, нація, український народ, українська держава є найважливішими вартостями». Розпочався захід із вітального слова директора школи Токара Б. І. Робоча частина семінару складалась з вступного слова бібліотекаря Шпак Наталії Іванівни про «Роль шкільної бібліотеки у вихованні громадянина - патріота», а також презентації роботи шкільної бібліотеки. Семінар продовжився екскурсією до гімназійного музею, завідувачем якого є Ритаровська Л. З. Гід Бігун Марта провела «Мандрівку часом» і ознайомила присутніх з розділами музею.
Після чого перейшли до приміщення актового залу, де мала слово методист ММК Колюда Ю.М «Виховання патріота - важлива складова формування громадянських рис особистості». «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив» - такі патріотичні слова Ліни Костенко складали суть виступу.
Було проведено виховний захід «Листопадові дні 1918 року» до 100-річчя утворення ЗУНР, який підготували вчитель історії Кушніревич О.В. та бібліотекар Шпак Н.І. Учасники семінару вдало передали події утворення ЗУНР та біль тих листопадових днів, з шаною і вдячністю згадали героїв, завдяки яким у національній історії відбулися зрушення, що отримали назву Листопадового чину На завершення семінару слово мали голова ММК відділу освіти Савицька Г. Є., та методист міського методичного кабінету учителів історії Шишка Л. Г.
НАШ КОР.