Згуртуймося для відсічі російській агресії, а не піддаваймося на базікання популістів та проросійської «п’ятої колони»

Безумовно, минулого понеділка усі, хто мав можливість від початку і до завершення спостерігати за перебігом сесії Верховної Ради, на якій ціною відчайдушних зусиль представників патріотично-державницького крила парламенту вдалося подолати організований спротив політиків-популістів та проросійських «агентів впливу» і 276-ма голосами проголосувати за Указ Президента Петра Порошенка «Про введення воєнного стану», отримали глибоке душевне потрясіння від побаченого. Передовсім, від цинізму та ницості як представників явно прокремлівського опозиційного блоку, так і спікерів фракцій Радикальної партії, «Батьківщини», «Самопомочі», депутатських груп «Воля народу» та «Відродження», котрі єдиним «фронтом» намагалися будь-що заблокувати – заговорити, а відтак – зірвати голосування архіважливого питання.
Але провокація не вдалася – після майже шести напружених годин «мирної війни» у стінах парламенту невідомі «режисери» смикнули за ниточки – і «актори» згаданих політичних сил із почуттям виконаного сценарного завдання знову одягнули звичні маски і таки проголосували.
Можливо, «ляльководи» вважають, що тиражованим через телевізор популізмом про начебто вболівання за права – свободи посполитих у місячний період дії воєнного стану, електоральних прихильників цих партій побільшало? Хто зна, це вже нехай соціологи, які виконуватимуть «заміри» наслідків такої позиції, підраховують. Не виключено, що й правильно «підрахують» - це вони можуть…
Утім, народна соціологія непомильна – минулого понеділка ми побачили і переконалися, хто є хто і хто є «ху». І зробили відповідні висновки. І це плюс. Бо ми пригадали відоме прислів’я – «З такими друзями і ворогів не треба».
На жаль, ворогів достатньо. Найбільший, майже із тисячолітньою історією скоєних кривавих і жахливих злочинів, проти праєвропейського українського етносу, диявольським апофеозом яких став Голодомор 1932-1933 років, - російський імперіалізм. Безжальний, підступний, нелюдський.
5 років тому він здійснив чергову «гібридну» спробу знищити нашу Державність, 5 днів тому – він відкрито пішов на нас війною. Згуртуймося для відсічі російській агресії, а не піддаваймося на панічні і облудні базікання проросійської «п’ятої колони».
Іван БАСАРАБ