Довга, але щаслива дорога до одужання

Ще в серпні я потрапила в Новороздільську міську лікарню. Мене госпіталізували в урологічне відділення, понад п’ять днів висока температура, але увесь медичний персонал відділення доклав максимум зусиль для встановлення діагнозу, для покращення мого здоров’я: завідуючий урологічним відділенням Фенчин Орест Ількович організував консультації майже всіх лікарів, щоб визначитись з причинами хвороби. Я дуже вдячна і завідуючому відділенням, і всім медсестрам за їх щире людяне ставлення до мене, та й до всіх пацієнтів, дякую за вашу теплоту і такі добрі серця, які є неодмінними складовими роботи медика.
Після консультації хірурга В.Б. Михальчука був встановлений діагноз -тромбофлебіт нижньої лівої кінцівки і висновок: операція неминуча. Я погодилась на операцію, бо довірила Володимиру Борисовичу як хорошому хірургу-судиннику, знаючому і уважному лікарю.
У жовтні була зроблена операція. Операція пройшла успішно, без ускладнень – насамперед завдячуючи професійній роботі медпрацівників нашої лікарні. Хочу від усього серця щиро подякувати їм усім – хірургам Володимиру Борисовичу Михальчуку та Михайлу Івановичу Романіву, анестезіологам Олегу Романовичу Стеців, Любі Богданівні Качмар, операційним сестрам Оксані Михайлівні Федечко, Любі Степанівні Горін і всьому колективу хірургічного відділу. Найтепліші слова нехай Господь дарує вам і довгі літа, щоб Ви рятували хворим життя!»
З повагою Богдана КОТ