З понеділкової апаратної наради

Традиційно на початку апаратної наради міський голова Андрій Мелешко ознайомив присутніх із стрижневими акцентами, дотичними до Нового Роздолу, які цього ж ранку прозвучали на скайп – нараді, яку провів голова ЛОДА Олег Синютка.

Детальний план території колишнього НЗСМД та невдалі спроби проведення Громадських слухань щодо його розгляду: процес триває майже рік. Пора шукати компроміси...

У минулому числі «Вісника Розділля» надруковано інформацію «На апаратні та скайп – наради, які щопонеділка проводять виконком міської ради та голова ЛОДА, запрошуються представники «Громадської ради».АКТУАЛЬНА ТЕМА

Про особливості пенсійної реформи та про шанси пересічному українцю забезпечити заможну старість

Про особливості проведеної пенсійної реформи, про те, чи є у пересічного українця змога забезпечити собі заможну старість і як цього досягти, розмовляємо з фінансовими консультантами компанії «Євролайф» – Тетяною Смаль і Любов’ю Худяк.

Читач поршує проблему

Про благоустрій території біля символічної могили Січовим Стрільцям у Малехові, біля автозупинки та навколо...

У «Віснику Розділля» за 13 липня прочитав репліку І. Басараба «І проспект відремонтували, і бруківку постелили, а про благоустрій забули, або Там, доокіл центрального майдану, натина росте...», яка підштовхнула до наміру і собі взятися за перо.

Не дай вам, Боже, шановні новороздільчани, зламати ногу і потрапити на лікування до травматолога А. у міській лікарні

Розпочну з того, що 2 червня зранку, ідучи на роботу, я зламав ногу. Приємно відзначити, що працівники служби «Швидкої допомоги» при міській лікарні спрацювали оперативно – за лічені хвилини прибули на виклик перехожих, а вже в лікарні мені миттєво був зроблений рентгенівський знімок.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Сталося! Нарешті заасфальтовано доріжку від зупинки в Розвадові до залізничного вокзалу

Як повідомлялося раніше, на звернення народного депутата України Тараса Батенка ПАТ «Укрзалізниця» на цей рік передбачили 1 млн 298 тис грн на виконання комплексу робіт з ремонту будівлі вокзалу «Миколаїв-Дністровський», благоустрою території та трьох пасажирських платформ.

Тарас Батенко: Ми маємо підтримати боротьбу за єдність української православної Церкви

Виступаючи на урочистостях із нагоди 1030-ліття від Хрещення Київської Руси-України, що відбулися на Володимирських пагорбах у Києві з ініціативи представників Української Автокефальної Православної Церкви, народний депутат України Тарас Батенко привітав представників церковної спільноти від патріотичної частини парламенту.

Народний депутат Тарас Батенко закликав уряд ініціювати обговорення долі українських політв’язнів на міжнародних заходах

Кабінет Міністрів України має ініціювати звернення до лідерів країн «Великої сімки» та інших міжнародних інституцій з проханням обговорити питання українських політв’язнів у Росії, зокрема й кінорежисера Олега Сенцова...Заборона імпорту з Росії, розмитнення за 500 євро, скасування Євро-5 та акцизу: Тарас Батенко подав правки до «законів Южаніної»

Народний депутат України від нашого округу Тарас Батенко вніс на розгляд парламентського комітету з питань податкової і митної політики низку правок до законопроектів щодо нових правил розмитнення автомобілів.

ГЕРОЇ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

ВІСТУН «БУК», АБО ЛИЦАР БРОНЗОВОГО ХРЕСТА ЗАСЛУГИ

...Після повернення з примусових робіт у Німеччині вона жила сама з двома дітьми. І ніхто не здогадувався, що уже четвертий рік, як вона допомагає підпільникам – переховує поранених партизанів, пере та дезінфікує їхній одяг...

ЗНАЙ НАШИХ!

Новороздільці і надалі підкорюють серця і вимогливих членів журі, і не менш вимогливих глядачів

Впродовж червня – липня творчі колективи МБК «Молодість» успішно виступили на усіх фестивалях, у яких брали участь. Браво, новороздільські таланти!

Орися КУЗЬМІНА – НЕЧИПОРЕНКО: «Ми жили і вчилися як велика сім’я, де кожен був неповторним, але підкорявся усталеному у класі порядку. За незначним винятком...»

Новий Розділ, як і кожне місто, що зводилося на новому місці, у чистому полі, де віками перед тим усе було незмінним попід небесами – хіба що у відповідності із законами природи циклічно змінювалися пори року, які Творець позначав неповторними барвами ландшафтів, а тільки птахи та вітри відлучалися ненадовго у мандри...