Від п’ятниці до четверга: на порядку денному дій міського голови, виконкому, депутатів і активістів...

Чесно, кожна нова зустріч не лише не знаходила відповідей на запитання, які турбують новороздільців, а, навпаки, виявляла все нові труднощі, нові невирішені проблеми, ставила нові запитання. Головне питання – тепло в Новому Роздолі – не вирішене і по нині (25 жовтня – ред.).

З ПОНЕДІЛКОВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Міський голова А.Мелешко озвучив три основні питання, які прозвучали на ранковій скайп-нараді з ЛОДА, які також мають дотичність до нашого міста. Перше, морг. Нещодавня ситуація, коли з будинку по вул. Шептицького...

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗРИВУ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018/2019 РОКІВ В м. НОВИЙ РОЗДІЛ

У м. Новий Розділ склалась критична та надзвичайна ситуація через зрив опалювального сезону 2018/2019 років і відсутність гарячого водопостачання у понад 28000 населення та у бюджетних установах (в т.ч. дитячих садочках, школах, закладах вищої освіти, лікарнях, релігійних установах та інших об’єктах соціальної сфери).У Новому Роздолі без змін: в кранах і батареях зимна вода, в уяві - привид Алчевська…

Починаючи з минулої п’ятниці, у веремії стрімких подій, спрямованих на термінове розблокування Новороздільської ТЕЦ, а відтак відкриття опалювального сезону у нашому місті (вони висвітлені у цьому числі «ВР»), найдинамічнішим був позавчорашній день.

І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Про невідкладне відновлення гарячого водопостачання та централізованого опалення у Новому Роздолі

Звертаємося до Вас від імені громад міст обласного значення Новий Розділ та Новояворівськ (смт. Шкло, сіл Старичі, Воля-Старицька та Верещиця) Львівської області, мешканці яких довірили нам представляти їх інтереси у найвищому законодавчому органі країни...

Компенсація витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів

Майже рік тому парламент ухвалив зміни до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу», який набув чинності 20.01.2018 р.

Уряд дозволив встановлення квартирних лічильників тепла в будинках з вертикальною розводкою

Встановлення розподільного обліку теплової енергії дасть можливість кожному українцю заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником.

Тарас Батенко: «Україна здатна сама забезпечити себе блакитним паливом, ще й заробляти на його імпорті...»

Черговий виток газової війни між «Нафтогазом» та «Газпромом» поновив дискусії про відмову від імпортного газу за рахунок власного палива. Скептики бурчать, що власних ресурсів нам аж ніяк не вистачить.

ІНІЦІАТИВА

Добро примножує добро...

17 жовтня у Новому Роздолі стартував соціальний проект з надання допомоги та організації безкоштовного харчування потребуючим «Добро примножує добро», ініційований міською громадською організацією «Вимагаю змін!» та Центром «Тавор».

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

Звернення про зрив опалювального сезону прийнято. Треба терміново залучати голову ЛОДА...

В середу, 24 жовтня, відбулася 40-ва позачергова сесія міської ради, на якій розглядалося питання щодо недопущення зриву опалювального сезону в місті.

ВИЩІ ЛІНІЇ БУТТЯ

Гідність

Пафос провінційних похвальних грамот. Сьогодні його не буде…Сьогодні наша розмова з тобою, мій читачу, про те – з якою місією приходить в цей світ людина. Як її розпізнає. Як йде життєвим шляхом, зберігаючи чесне ім’я.

Україна починається з Тебе!

14 жовтня – одна дата, а стільки знаменних подій: Покрова Пресвятої Богородиці, День козацтва, День захисника України та День створення УПА.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

ГРІТИСЯ (НЕ) МОЖНА ВІД’ЄДНАТИСЯ? Або Про відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання

У матеріалі «Хто зірвав опалювальний сезон у Новому Роздолі», надрукованому у минулому числі «Вісника Розділля», як один з виходів із ситуації , що склалася у місті з відсутністю централізованого водопостачання та теплопостання...

За злочин – розплата

18 жовтня, за принципової позиції прокурорів Миколаївського відділу Золочівської місцевої прокуратури та Стрийської місцевої прокуратури, Стрийським міськрайонним судом визнано винним...

Мікроспорія – хвороба дитячого віку

Мікроспорія — грибкове захворювання, при якому вражається шкіра і волосся, а в окремих випадках і нігтьові пластинки.

Як безпечно провести опалювальний сезон

Зазначимо, що з початку року на території Львівської області зареєстровано 2455 пожеж, на яких виявлено 46 загиблих осіб, і ще 41 людина травмувалася, з них 1 дитина.Знай наших!

12-13 жовтня у м. Дрогобичі проходив Відкритий мандруючий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Здійснення мрій». Вокальний колектив «Веселі нотки» отримав диплом лауреата ІІІ-ого ступеня і статуетку фестивалю.

Теніс: обласні змагання

Понад 100 спортсменів-тенісистів Львівщини прийняли участь 13-14 жовтня в обласних змаганнях з настільного тенісу, присвячених Дню захисника Вітчизни та створення Української Повстанської Армії, які проходили в м. Жовква.

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ (I ЛІГА)

«Хімік» - «Зубра»: за створеними моментами наші гравці переважали суперника, але за реалізацією – поступилися

Понад 100 спортсменів-тенісистів Львівщини прийняли участь 13-14 жовтня в обласних змаганнях з настільного тенісу, присвячених Дню захисника Вітчизни та створення Української Повстанської Армії, які проходили в м. Жовква.