І СЛОВОМ, І ДІЛОМ

Тарас Батенко: Ми з командою помічників, громадських активістів, волонтерів, депутатів міських, сільських та районних рад багато працюємо на те, щоб визначити справді важливі та першочергові для кожної громади потреби й вирішити їх

Звіт народного депутата за роботу у парламенті та окрузі

Фото звіт Тараса Батенко Початок нового року – найкращий час аналізу зробленого та побудови планів на майбутнє. Третій рік поспіль, разом з моєю командою, продовжуємо працювати для громади як в парламенті, так і в окрузі. За цей час вдалося вирішити чимало важливих питань. Однак найважливішим, на мою думку, є знищення абсолютно совкового стереотипу, що депутат Верховної Ради – недосяжна особа, яка будь-які рішення вмотивовує виключно власним баченням і яку бачать на окрузі виключно напередодні виборів.
Постійні зустрічі у колективах та організаціях, прийоми громадян та звіти в окрузі, брифінги у стінах парламенту, зокрема й разом з представниками нашого округу, безумовно дозволяють краще відчути правильність прийнятих рішень та скорегувати деталі.
Моє завдання – максимально врахувати пропозиції громад (чи то на прийомах громадян, чи під час зустрічей в окрузі) і зайти до найменших населених пунктів, яким роками ніяка влада не допомагала!
Так тільки за період з грудня 2016 року по грудень 2017 року з Державного бюджету залучив понад 70 млн грн на соціальну інфраструктуру та потреби мешканців округу. Загалом, з 305 населених пунктів округу охоплено вже понад 280» (детальніше про об’єкти у Новому Роздолі на ілюстрації до цією статті)
З повагою, Ваш народний депутат України
Тарас Батенко