КОЛИ ВЕРСТАВСЯ ГАЗЕТНИЙ НОМЕР

Біля Нового Роздолу таки спорудять сміттєпереробний завод. Орієнтовно через 6 місяців. Якщо...

Впродовж останніх тижнів у інтернет-виданнях почастішали повідомлення про наміри ЛОДА визначити поблизу Нового Роздолу ділянку для спорудження інвестором сміттєпереробного заводу. Редакція «Вісника Розділля», зважаючи на актуальність теми для городян, інформувала новороздільців про таку позицію облдержадміністрації з даної проблеми, а також відгуки мешканців міста. Позавчора імовірність спорудження біля нашого міста сміттєпереробного заводу стала реальнішою. Про це подано інформацію у ЗІКу, яку передруковуємо із скороченням для ознайомлення міської громади:


«На Львівщині інвестори остаточно визначилися із земельними ділянками, де хочуть збудувати сміттєпереробні підприємства.
Про це 24 січня на брифінгу повідомив директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.
«Планується будівництво чотирьох сучасних комплексів з утилізації ТПВ. На сьогодні вже два інвестори остаточно визначились із земельними ділянками – у Миколаївському та Дрогобицькому районах. У найближчий час ми будемо приступати до проведення фінальних громадських обговорень, щоб дати можливість інвестору розпочати розробки відповідної проектної документації. Це буде тривати близько шести місяців. Після цього ще в цьому році плануємо розпочати будівництво», – повідомив Н.Романчук.


⇔Оголошення_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


З його слів, у Дрогобицькому районі планує збудувати сміттєпереробний завод компанія «IEK», у Миколаївському – ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», яка пропонує виробництво RDF палива. Н. Романчук також повідомив про настрої місцевих громад.
«Якщо на початках люди з негативом зустрічають ідею будівництва та питання сміття, то коли ти приїжджаєш вже другий, третій раз з конкретними пропозиціями і говориш, що планується робити і який буде екологічний наслідок та економічний ефект для цих територій – люди вже більше сприймають», – запевнив посадовець».
www.zik.ua, 24 січня 2018

ВІД РЕДАКЦІЇ. Як повідомляв ЗІК у інформації «Три компанії отримали право будувати сміттєпереробні заводи на Львівщині», поданій ще 31 травня 2017 року, «ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», яке претендує на ділянку у Миколаївському районі («Сірка»), пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Вартість проекту – 89 мільйонів євро.
Іван БАСАРАБ