24-річний водій BMW, якого за порушення правил дорожнього руху спочатку переслідували львівські, а затримали миколаївські поліцейські, виявився мешканцем не Нового Роздолу, а селища Розділ

Минулого тижня у соціальних мережах та у Фейсбуку подано інформацію про переслідування із стріляниною по колесах джипа марки BMW, а згодом і затримання миколаївськими поліцейськими водія – порушника правил дорожньо -транспортного руху, начебто 24-річного мешканця Нового Роздолу. Допитливі городяни попрохали «вісникроздільців» дізнатися і написати про резонансний інцидент із земляком докладніше.


⇔Оголошення_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Отож із джерел у правоохоронних органах, які заслуговують на довіру, 17 січня водій на супер-дорогому позашляховику BMW Х5 вчинив у Львові ДТП, грубо порушивши правила дорожнього руху. З метою уникнення за це відповідальності покинув місце події. При чому, йому вдалося відірватися від переслідувань львівських правоохоронців і виїхати за межі міста. Відповідно, інформація про вказаний інцидент була терміново передана каналами спецзв’язку працівникам територіальних підрозділів поліції. І вже невдовзі працівниками Миколаївського відділення поліції було виявлено даний автомобіль, який рухався автотрасою міжнародного значення Київ - Чоп в напрямі райцентру. Під час переслідування водій BMW на вимогу поліції не зупинявся, тож правоохоронці змушені були зробити спочатку два попереджувальні постріли вгору, а відтак – два постріли по колесах. Однак горе – водій не зупинився і таки в’їхав у Миколаїв. Там, в районі гаражів, поліцейські заблокували рух БМВ, а водія «бехи» (як встановили правоохоронці, ним виявився 24-річний гр. В., мешканець селища Розділ, а не Нового Роздолу) затримали. І згодом, дотримавшись відповідної процедури, притягнули до адміністративної відповідальності.
Іван БАСАРАБ