РЕПЛІКА

Хто і чому у публікації у одній газеті прагне дискредитувати міську організацію «Батьківщини»?

В минулому номері «Вісника Розділля» редакція опублікувала мій короткий звіт про роботу фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді, у якому було анонсовано більш грунтовний матеріал. Отож, у цьому числі газети мав намір підбити не тільки сухі цифри відвідування нашими депутатами сесій і комісій, але й зробити аналіз зробленого у місті та, по можливості, накинути плани на майбутнє. Але, на превеликий жаль, соціальні мережі та можлива провокація внесли корективи у плани.
Але про все по порядку. У неділю, 21 січня 2018 р ., невідомі особи чи то роздавали, чи то підкинули у міській церкві газети «Миколаївські вісті» та «Зерна істини» за 2013 рік. Вірніше, зі слів очевидців, першу сторінку «Миколаївських вістей» за 23 листопада 2017 року, яка була вміщена у стару , за 2013 рік (!), газету «Зерна істини». І ось на цій першій сторінці «Миколаївських вістей» було надруковане інтерв’ю депутата Новороздільської міської ради Ірини Тельки, в якому вона нібито виклала свою та міської організації партії «Самопоміч» позицію щодо будівництва сміттєпереробного заводу у місті Новий Розділ. Також у цьому, зі слів Ірини Тельки, «фіктивному» інтерв’ю згадано міську організацію партії «ВО «Батьківщина» та мене, як керівника партії, з якоюсь нашою нерішучою позицією щодо цього питання.


⇔Оголошення_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Спочатку я цьому не надав великого значення і для себе вирішив, що коментувати слова Ірини Тельки не буду, бо це можуть сприйняти як виправдовування. Але ситуація змінилась, коли Ірина Телька заявила, що вона ніякого інтерв’ю не давала і як редактор «Миколаївських вістей» подала у поліцію заяву про фейковий випуск газети.
Отже, хтось свідомо підробив першу сторінку «Миколаївських вістей», щоб дискредитувати міські партійні організації «Самопомочі» та «Батьківщини» і мене особисто. Враховуючи величину нашого міста та міську політичну «кухню», вирахувати організатора не так і складно, але не будемо забирати хліб у правоохоронних органів.
Підсумовуючи, можна зробити низку висновків. І стрижневий - в місті кимось розпочата виборча компанія. І хоча ще не сформована до кінця об’єднана територіальна громада, і нема навіть приблизної дати виборів, хтось зробив фальстарт.
Цим фейком хотіли вдарити по нашій партійній організації, яка зовсім немає стосунку до львівського сміття і будівництва заводу. До речі, завод у Новому Роздолі хоче будувати якраз представник Президента в області Олег Синютка, який є членом БПП. Щодо «Самопомочі», то було б добре, якби і представники цієї партії у новороздільському політикумі та міській раді висловили свою позицію щодо даної проблеми.
Отож, виходить, ми як майбутні учасники міських перегонів комусь дуже заважаємо, що у такий «брудний» спосіб хотіли нас підставити. Але запевняю шановних «агентів впливу», що нічого у вас не вийде. Ми, представники «Батьківщини», маємо свою позицію і її оприлюднювали на сторінках міської газети (див. «Вісник Розділля», №35 від 22.09.17 р .) і нам не соромно за свою роботу перед жителями міста.
Володимир Засанський, голова фракції ВО «Батьківщина» в Новороздільській міській раді