Молодь дає шанс Новому Роздолу!

Фото Молодь дає шанс Новому Роздолу Ми навчилися робити революції, ми «воюємо» у соцмережах, критикуючи все навкруг, але ми не готові брати на себе відповідальність, не спішимо робити зміни, а не лише чекати їх, не вміємо реалізувати проекти. Цієї неділі, 27 грудня зустрілися молоді люди, активні, позитивні, які готові творити нову Україну, починаючи з рідного дому – так у Різдвяний час народився Новороздільський міський осередок Української Галицької партії. І нехай не лякає вас слово «партія» - це ж просто об’єднання людей небайдужих, які є носіями української національної ідеї і прагнуть цінності та ідеї перетворювати у реальність, це інструмент, щоб стати владою, яка готова зламати систему і творити нову країну. Головою осередку обрали Тетяну Пашко, заступником голови - Василя Бліхарського, секретарем - Христину Гаврильчук. Свої бачення подальшого поступу висловлювали присутні члени та прихильники УГП, які зводилися до спільного: «Ми - молоді люди, які народилися і живемо в Новому Роздолі. Ми - молодь, яка хоче тут жити, хоче залишатися в цьому місті. Ми хочемо створити комфортні умови для життя громади, щоб люди поверталися сюди жити, щоб гордилися рідним містом».
Перша зустріч не була просто ознайомчою. Молоді люди уже мають багато ідей, досвіду, знань, як щось зробити у нашому місті. Мало того, уже напрацьовано план із кільканадцяти дієвих кроків. Але щоб не бути голослівними, міський осередок УГП зобов’язався звітувати про свої дії уже після їх виконання, називаючи конкретний результат.


Коротко про Українську Галицьку партію – це нова українська крайова партія, яка свою роботу будує на розумінні, що боротися потрібно не з наслідками, а з причинами проблем, яких достатньо є і на місцевому рівні. Саме тому наша політика зосереджується на розвитку громад, а не на здобутті влади у Києві. Наша мета – захист інтересів та максимальний розвиток Галичини. Політика повинна перестати бути віртуальною реальністю і телевізійним шоу, а стати близькою до людей. Ми пропонуємо боротись з корупцією не лише у верхах, але і знизу, починаючи від найменших громад. Наша мета – аби кожна громада могла розпоряджатися своїми ресурсами на благо тих людей, які там живуть.
Ми виступаємо за зменшення кількості депутатів місцевих рад. Також розуміємо, що не зможемо змінити Україну, не змінивши себе. Ми прагнемо зламати, а не очолити систему, об’єднавши для цього всіх найкращих людей і найкращі ініціативи. УГП – це мультилідерська партія, де керівник обирається на обмежений термін і репрезентує політику всієї партії.
Партію створили у 2012 році для захисту інтересів України та втілення змін у Галичині. Станом на 2017 рік партію представляють 72 депутати у радах Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей та 3 сільських голів. Центральний офіс партії розташований у Львові.

(НАШ КОР.)