День Героїв – свято гордості за колишніх і сущих борців за Незалежність. Свято смутку за тих, хто віддав життя за Україну...

День Героїв у Новому Роздолі проходив традиційно біля пам’ятника Борцям за волю України. Скільки їх, таких борців, уже поклали свої голови за вільну державу – воїни українських армій і військових формувань: Українські Січові Стрільці, Армія Української Народної Республіки, Українська Галицька армія, війська гетьманської держави, Герої Крут...

Андрій МЕЛЕШКО: «Завдяки продуманій логістиці, підтриманій депутатами ради, ремонт доріг відбувається в оптимальному режимі»

Ремонт доріг – завжди цікава і затребувана тема. Міські посадовці не піаряться фотками на фоні потужної техніки, навпаки, ми намагаємося виловити їх, щоб з перших вуст дізнатися офіційну інформацію. От кілька хвилин викроїли у міського голови А.Р. Мелешка, отримавши детальне роз’яснення.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Ще раз з приводу рішення про призначення управителем багатоквартирних будинків КП «Розділжитлосервіс», або Врятуймо місцеву владу від ГАНЬБИ

У «Віснику Розділля» №18 за 3 травня 2018р. було надруковано Відкритий лист до депутатів міської ради, в якому, хоча і дуже емоційно, але правдиво висвітлена проблема громади: в результаті неусвідомлення більшістю депутатів, а також керівництва міськради в повній мірі важливості питання вибору і призначення порядного і добросовісного управителя та надавача послуг по обслуговуванню і утриманню будинків, в результаті байдужості і бездіяльності деяких депутатів, мешканців міста поставили перед фактом призначення «управителем» підприємство...Міське свято обдарованих школярів «Сяйво надій»

Ведуча і багатолітній організатор свята обдарованих дітей, завідувач методкабінету міського відділу освіти Г.Є. Савицька вкотре уміло перемішувала вітання, нагороди й виступи, даруючи кращим не лише грамоти, відзнаки, премії, але й щиру вдячність за титанічну працю і надію – «за цими дітьми майбутнє наше і нашої країни, а значить, воно зобовязане бути чудовим, а наша країна обов’язково стане інтелігентною, успішною, мирною».

Завдяки діяльній Оксані Василівні Кушніревич у орбіті доброчинців школи опинилися і її син, і нардеп Батенко, і КП РЖС...

Завдяки небайдужості і активності певних людей позитивні зміни відбуваються повсюди. Можна це назвати волонтерством, меценатством, та найперше – це горіння душі, це спроби змінити світ на краще, це таке життєве кредо: хочу, можу, зроблю.

День Європи: флешмоб міських школярів

Міська площа з понеділка була замаяна вишиванками, жовто-блакитними барвами, закличними піснями і мелодіями. В понеділок, 21 травня, День Європи на центральній площі міста відзначали новороздільські школярі.

ФОТОАНОНС

МБК «Молодість» – буковинське «браво»

У круговерті розмаїтого травневого тижня міський Будинок культури «Молодість» склав свій міжобласний «екзамен» - на відмінно і на «браво». Делегація працівників культури співочого буковинського краю – з усіх районів та міста Чернівці свій міжобласний семінар-практикум директорів Народних Домів та Будинків культури Чернівецької області розпочала 22 травня з відвідин Нового Роздолу.

ПРАВОПОРЯДОК

65-річчя Нового Роздолу: працівники поліції охоронятимуть громадський порядок в посиленому режимі

Наближається черговий ювілей – 65-річчя заснування Нового Роздолу. Безумовно, організатори відзначення урочистої дати підготували цікаву і змістовну програму та заходи, з якими ознайомлять городян через газету «Вісник Розділля» у найближчих числах часопису. Відповідно, до ювілею готуються і правоохоронці міського відділення поліції, які у святкові дні охоронятимуть громадський порядок у посиленому режимі.

ПОЛІТИКУМ

«Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ

З результатом 35,4% «Батьківщина» здобула перемогу на місцевих виборах у об’єднаних територіальних громадах, які відбулись 29 квітня 2018 року. Це дані Центральної виборчої комісії України.

ПОДІЯ РОКУ

ІІ Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. Олега Рудницького – творчий змаг розквітаючих талантів. Віват, Маестро!

26 квітня 2015 року українське мистецтво зазнало непоправної втрати – після невиліковної швидкоплинної хвороби у 35-річному віці відійшов у Вічність видатний піаніст-віртуоз, старший викладач, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, новорозділець Олег Рудницький (більш докладно про життєвий і творчий шлях винятково обдарованого Маестро буде подано у наст. числі. «ВР»).

Звітний концерт Новороздільськоі школи мистецтв ім. О. Рудницького – головна подія навчального року. Свято викликало широкий резонанс

Звітний концерт Новороздільськоі школи мистецтв ім.О.Рудницького – головна подія навчального року, шлях до якої лежить через велику, наполегливу працю і через перемоги учнів на конкурсах різних рівнів.

«Святе Причастя Урочисте – вступив Христос у серце чисте»

Саме такими словами можемо підсумувати подію, яка відбулась 13 і 20 травня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ – до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя приступили 169 дітей.

ЛИСТ-ПОДЯКА

Не тільки професія, а й стан душі...

Ми, люди похилого віку, яким надаються соціальні послуги вдома Територіальним центром соціального обслуговування у м. Новий Розділ, хочемо висловити слова щирої вдячності тамтешнім працівникам. Вони щоденно проявляють душевну щирість, теплоту, милосердя, вшановуючи людей похилого віку не тільки щирим, добрим словом, а й надаючи посильну допомогу – роблять все можливе, щоб ми відчули себе потрібними і захищеними.

СТАТИСТИКА: ЮВІЛЕЙ МІСТА

Життя міста за 65 років ... у цифрах

65 років. Черговий ювілей. Автоматично починаєш згадувати, ворохобити пам’ять – важливі віхи, знакові дати, найкращі місця, найсолодші дитячі спогади, несподівані розповіді старожилів… Серед цього гамузу думок десь так дивно витинається статистика міста, яку ми час від часу подаємо у нашій газеті.

Настільний теніс

Заключні змагання з настільного тенісу чемпіонату області в цьому навчальному році відбулися 12 травня в м. Миколаєві, на які прибуло біля сотні спортсменів-тенісистів з різних міст області.Легкоатлетичні старти

11 травня на стадіоні «Галичина» відбувся турнір з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2003-2004 р.н. та 2006-2007 р.н., присвячений Дню міста Новий Розділ.

Щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам 1 квітня 2018

Частиною 4 ст. 42 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058) установлено порядок проведення перерахунку пенсій, якщо особа після призначення (перерахунку) пенсії продовжує працювати. Для проведення перерахунку працюючим пенсіонерам необхідно було звертатись до територіальних управлінь з відповідною заявою.

Спасибі, перша вчителько!

Невпинно летять роки… Здається, зовсім недавно ми привели своїх дітей у перший клас, де їх зустріла перша вчителька Салій Світлана Григорівна. Тривожно і невпевнено вони переступили поріг свого класу, але з любов’ю, ласкою і ніжністю вчителька заспокоїла і приголубила кожного.

Прикрий баланс «Хіміка»: три поспіль перемоги – три поспіль поразки. Коли клуб вийде з ігрової турбулентності?

Мабуть, минулої неділі і новороздільські вболівальники, і тренерський штаб та гравці «Хіміка» сподівалися, що після двох прикрих поспіль поразок у 4-му та 5-му турах Чемпіонату Львівщини з футболу серед команд першої ліги, яких зазнав наш клуб, відбудеться перелом у сторону позитивного результату.