КОМЕНТАР

Надавачі послуг, до певної міри, дослухались до меседжу городян на Громадських слуханнях - не підвищувати тарифи, про що пояснили на засіданні виконкому…

Насамперед, відзначу, що 15 серпня у зв’язку із зверненнями ТзОВ «Теплові сервіси» та ТзОВ «Технологія – Тепла» відбулися Громадські слухання щодо обговорення встановлення тарифів на транспортування та постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води та централізованого опалення.

ПРЯМА МОВА

Василь ХАЛАК: «Припинення гарячої води новороздільцям відбулося через зрив поставки газу на ТЕЦ. Робимо все можливе, аби відновити водопостачання. А всіляким чуткам не слід вірити»

17 серпня 2018 року сталася прикра ситуація з постачанням газу на Новороздільську ТЕЦ. Перш ніж вказати на причину раптового припинення подачі гарячої води споживачам...

Про встановлення тарифів на теплову енергію

...щодо встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для різних категорій споживачів, враховуючи висновки відділу комунального майна та приватизації і відділу економіки та інвестицій...ВАЖЛИВО

Яка причина у раптовому припиненні гарячого водопостачання у місті?...

До певної міри естраординарна ситуація трапилася ввечері минулої п’ятниці, коли припинилося гаряче водопостачання у багатоповерхівках значної частини міста.

Підготовка міста до опалювального сезону – важлива складова літніх трудових буднів

До певної міри естраординарна ситуація трапилася ввечері минулої п’ятниці, коли припинилося гаряче водопостачання у багатоповерхівках значної частини міста.

Тарас Батенко: «Варто вірити в себе і в Україну!»

Та коли мої діти мене питають про те, що таке Незалежність, я розповідаю їм, якою молодою є наша держава, як багато зусиль доклали, і їхні в тому числі прабабусі та прадідусі, до того, щоб вони могли вільно жити в своїй країні і як багато, зокрема їм, треба ще зробити...

З понеділкової апаратної наради

Апаратна нарада традиційно розпочалась із інформації міського голови Андрія Мелешка про основні моменти вранішньої скайп-наради голови ЛОДА із керівною ланкою районів та міст області.

ТРИБУНА ДЕПУТАТА

«Графік вуличного освітлення вимагає коригування, бо це запорука зручності та безпеки мешканців міста» - 2

Напередодні великого свята кожного українця – Дня Незалежності - хочеться писати хороші рядки, тішитись сьогоденням, фантазувати про приємне майбутнє.

Ремарка з приводу допису «Молитва за Україну»

Незначна, та все ж прикра неточність, вкралася в підготовлений мною матеріал під назвою «Молитва за Україну», надрукований в попередньому (№33) номері міської газети «Вісник Розділля».

З ІСТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

Повстанське весілля

Їхнє кохання зродилось у тривожні буремні дні, коли грані життя пересікали смерть і небезпека. Більшовицький режим гнобив український народ, несучи страждання, топчучи землю батьків, висилаючи їх і тисячі інших погибати у холодні Сибіри.ДОБРІ СПРАВИ

Завдяки депутатам та голови Березинської сільради – «еменесники» придбали бензопилу

Відповідно до комплексної програми «Забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

СФК «Хімік»: знову поразка. Так і до «чортової дюжини» недалеко…

На жаль, і минулого тижня «Хімік» зазнав поразки у виїзній грі у с. Пісочна, поступившись господарям у напруженй грі з рахунком 3:4.