«Велика українська хода» зайшла до Нового Роздолу

«Акція на честь Героїв Майдану і Героїв російсько-української війни шириться Україною, від міста до міста, від бригад до батальйонів, об’єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі й думки людей. У кожному місті нашої країни люди пишуть нам свої побажання. Я переконана, що силою думки, віри й спільної молитви можна зупинити війну на сході України. Думка і слово – найсильніша зброя.

Звіт міського голови-2017

Звітував міський голова Нового Роздолу А.Р.Мелешко 14 березня в МБК «Молодість». Доповідь Андрія Романовича була не у формі звичного зачитування інформації про зроблене і заплановане. Насамперед слово мали виконавці міських програм – коротко, чітко, обов’язково з доповненнями та детальними відповідями на всі запитання.ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ

Процес відкриття при міському ЦНАПі відділу з видачі внутрішніх паспортів та закордонних біометричних увійшов у практичну площину

Започаткований міською радою на початку 2017 року процес відкриття при міському Центрі надання адміністративних послуг відділу з видачі внутрішніх паспортів (ІD-карток) та закордонних біометричних паспортів через низку об’єктивних причин (про це докладно інформував читачів 1-й заступник міського голови Мирослав Лепкий у публікації, надрукованій у «Віснику Розділля» у номері за 2 березня 2018 року) сповільнився і «перекочував» у поточний рік.

ЧИТАЧ ПОРУШУЄ ПРОБЛЕМУ

Просимо посприяти у вирішенні проблем у нашому кварталі. Принаймні, вказаних у зверненні

Ми, мешканці вище згаданих будинків, звертаємось до керівництва міста з проханням допомогти у вирішенні проблеми, якій вже декілька років. Наш квартал побудований квадратом і, на жаль, існує один в’їзд. В нашому будинку знаходиться магазин «Рукавичка», окремої площі (заднього двору) у магазину немає, відповідно, вантажівки доставляють товар через наш квартал. Звертаємо вашу увагу, що дорога зруйнована, в дощову погоду неможливо перейти біля заднього входу магазину. Та ще й бува, що надто довгі вантажівки приїжджають (так звані «фури»), тоді проходу немає взагалі.

Заходи з відлову собак - це добре, але що робити, коли чотириногий тримає в страху цілий квартал, кусає людей, а владі покарати нікого?

19 січня 2018 року я подала заяву в Новороздільську міську раду про те, що мене покусала безпритульна собака, яка проживає в під’їзді по вул. Винниченка, 11 (під’їзд зі сторони Новороздільської міської ради). 26 лютого дочекалася відповіді за підписом міського голови, яку готував виконавець О. Яворський.

ПРАВОПОРЯДОК

Специфічний підхід дав результат – зловмисник попався на гарячому

Даруйте за тавтологію, але специфіка роботи правоохоронців таки специфічна. Тому, за певної ситуації, інколи передбачає і так званий вичікувальний момент, який передує фазі затримання зловмисника та розкриття злочину.

УКРОПІВЦІ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ ВИРУБКИ ЛІСУ У МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

Депутати Миколаївської районної ради, зокрема, укропівець Іван Кухаришин допомагають мешканцям села Держів зупинити незаконну вирубку лісу. Днями він спільно з сотнею місцевих перекрив дорогу, щоб не дати машинам з деревиною виїхати за межі села. За словами укропівця, він вже піднімав це питання з керівництвом Миколаївської райради, однак там проблему вирішувати не поспішають.

Щодо надання роз’яснень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі — НКРЕКП), розглянула колективне звернення мешканців малоповерхових кварталів № 8 і № 9 міста Новий Розділ (далі — Заявники) щодо надання послуг з централізованого опалення, надіслане листом народного депутата України Батенка Т.І. від 30.01.2018 № 725, та в межах компетенції повідомляє.

Час рішучих дій: Тарас Батенко вимагає повністю заборонити російський бізнес в Україні

Народні депутати підготували законодавчу ініціативу щодо посилення економічних санкцій проти Російської Федерації. Проект закону № 8117 «Про внесення змін до Закону України «Про санкції» щодо запобігання іноземній військовій агресії проти України» розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Віталій Купрій, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Олександр Шевченко, Віктор Шевченко та позафракційний нардеп Андрій Денисенко.

Тарас Батенко: Влада поступається інтересами українців у переговорах з МВФ

Українська влада поступається інтересами власного народу в перемовинах з Міжнародним валютним фондом. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко. «Влада недостатньо послідовно відстоює позицію України в переговорах з МВФ, зокрема і в питанні ціни на газ. Складається враження, що керівництво країни не хоче знайти компроміс із власним народом», – зауважив нардеп.

ОСВІТЯНСЬКИЙ ЗРІЗ

«Молодь пам’ятає Шухевича!»

Пластуни станиці Миколаїв з 3 до 10 березня вшанували пам’ять видатного українського спортовця (бігуна, плавця, лещетаря, планериста, кошиківця, відбиванця, гравця копаного м’яча, шахіста, весляра, наколесника, вершника, мандрівника), пластуна куренів «Лісові Чорти», «Чорноморці», який гартував свій дух та тіло, не вживав алкоголю, не курив, ще захоплювався музикою (грав на фортепіано та співав) – Романа Шухевича.

220 вольт в моєму житті

Під такою назвою проходив у Новороздільському політехнічному коледжі тиждень електротехнічних дисциплін. У ньому взяли участь студенти, які навчаються на спеціальності «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств та цивільних споруд», а також студенти спеціальності «Енергетика, електротехнології та електромеханіка».

Корабель «Першокласники» попливе за новим маршрутом

28 лютого Новороздільська ЗШ №5 відчинила свої двері для батьків майбутніх першокласників. Наші діти є першопрохідцями в нову українську школу. Ми усі хвилюємося і очікуємо чогось нового.

У сусідів: долішнянці і новороздільці пошанували Шевченка та День добровольця

У будинок «Просвіти» с. Долішнє на Шевченківське свято завітали новороздільці. Після привітань голови сільради Миколи Моцяка з піснями та віршами виступили діти с. Долішнє, вихованці керівника «Просвіти» Марії Коцюмбас. З гостей першим привітав долішнянців член Української асоціації письменників та Братства ОУН-УПА Павло Ризванюк – читав власні вірші, подарував сільській бібліотеці власні книги.З ЧИТАЦЬКОЇ ПОШТИ

Через обставини долі я стала мешканкою Нового Роздолу. Вдячна опікунам з управління соцзахисту за турботу та підтримку

Декілька років тому не думала – не гадала, що у Львові нашу сім’ю спіткають непрості випробування долі та потрясіння. Довелося спізнати всякого, в тому числі і втрат. Отож в підсумку декілька років тому я, інвалід дитинства, самотня людина, стала мешканкою Нового Роздолу, без рідних та знайомих.

День відкритих дверей у коледжі – день цікавих пропозицій абітурієнтам

Хороша традиція склалася у Новороздільському політехнічному коледжі кожного року з наближенням весни проводити день відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають для себе остаточне рішення, йти чи ні для отримання знань з омріяної ними спеціальності в обраний ними вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації.

ОФІЦІЙНО

Зміни в пенсійному законодавстві

Президентом України підписано Закон України “Про внесення зміни до статті 115 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності”.

ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ!

Правління ГО «Стрийської Міжрайонної первинної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» та ГО «Стрийський територіальний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих» висловлює щиру подяку товариствам, організаціям, підприємствам, приватним підприємцям за надану благодійну допомогу (коштами, продуктами харчування, промислово-господарськими товарами та ін.) для членів організації та фонду, інвалідів 1, 2 груп по зору, жителів м. Новий Розділ.

ЗНАЙ НАШИХ!

НЕДІЮЧИЙ БАСЕЙН - НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ПЕРЕМОГИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКИХ ПЛАВЦІВ

17 березня у м. Дрогобич в плавальному басейні ДЮСШ ім. І. Боберського відбулися особисто-командні змагання з плавання в рамках обласних комплексних змагань за Програмою XXVІІ спортивних ігор Львівщини серед дорослих віком 18 років та старше, ХІ обласних ігор ветеранів спорту віком 40 років та старші і ІV спортивних ігор серед людей з інвалідністю без вікових обмежень збірних команд районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, в яких прийняли участь збірні команди міста Нового Роздолу. Загалом у змаганнях взяло участь 55 команд (139 осіб).

Спасибі за добро та небайдужість!

Вихованці театрального колективу «Маска» (особи з особливими потребами Корікова Олена, Стомарівська Наталія, Гандзюк Надія, Галичак Роксолана, Каменев Вадим, Штефанюк Оксана, Герич Леся, Дребот Микола, Колпакова Анастасія, Пасемко Ольга, Баторик Ярослав, Бардачук Ірина, Бабій Роксолана) Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник – Л. Томащук) 18 березня відвідали музичну комедію «Різдвяна ніч» у Львівському Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Вдячні за розуміння, підтримку, доброчинність

Наша міська спілка інвалідів «Промінь життя» – неприбуткова громадська організація, отож постійно організовувати цікаві заходи непросто. Проте її актив, зокрема, в.о. голови СІ Світлана Ганусяк, члени ради, знаходять можливості урізноманітнити життя спілчанам, особливо діткам.